Skocz do zawartości

[oswietlenie]odblaski


szymek1992141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam mały problem z zakupem odblasków domojego roweru:(Posiadam Unibike Evolution 2009.Potrzebuje pilnie kupic takie doblaski jakie sa w tym modelu w oryginale.Chodzi mi tutaj o odbask tylny i przedni razem z uchwytami oczywiscie.Przedni ma uchwyt na kierownice .Jest on wygięty w prawą stronę tak aby sam odblask znajdował sie na srodku roweu,natomiast tylny ma uchwyt zaczepiany do siodełka (chodzi o te nie wiem jak to nazwac ale to te druty na ktorych trzyma się siodełko).Gzie mogę dostac takie odblaski??Chodzi mi o sprzedaz internetową (wysyłkową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wiesz co kupowanie odblasków jak dla mnie jest kretyńskie... Bo jak wspomniałem wcześniej i DominikM, jest siarą zakładać takie coś do lepszego MTB.

Kretyńskie jest pieprzenie głupot, że coś jest siarą. Nie każdy używa roweru wyłącznie do startów w wyścigach,a odblaski znacznie poprawiają bezpieczeństwo. Tylny odblask jest prawnie wymagany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam w to do czego jest używany rower, czy coś jest prawnie wymagane. Zwracam tylko uwagę na to, że nie ma sensu płacić komuś za odblaski, bo potrzebujemy identycznych jak były w nowym, żeby brat nie był zły o używanie jego roweru w trakcie, którego straciło się w jakikolwiek sposób 2 odblaski. Za tą kasę można kupić najbardziej gówniane lampki z tesco, które o wiele lepiej poprawią bezpieczeństwo niż te odblaski. Ot to wszystko w kwestii kretyńskiego pieprzenia głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak nie rozumiesz co to znaczy głupio sie czuc to nie mow takich rzeczy.brat pozyczył mi ten rower zaraz po zakupie abym mogł nim do szkoly dojezdzac a sam jezdzi autobusem wiec nie pi..dol mi ze cos jest kretynskie!!!!!!!!zejdz na ziemie człowieku ja sie pytałem gzdie moge kupic a nie co mam kupic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fludi, nie jest to "siarą" po prostu klienci zwykle nie chcą tych odblasków, więc zostają w sklepie, a do lepszych rowerów sprzedaje się komplet oświetlenia - taka jest praktyka sklepowa. Odblaski nawet byle jakie zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa niż ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że taka jest praktyka :)

Może i czujesz się głupio, ale lepiej w takim razie zrobisz przyznając się do błędu (może brat doceni szczerość), niż szukaniem na siłę identycznych odblasków skoro nie mogą być takie jak masz za darmo na miejscu, bo to jest trochę jak zakup kilograma ziemniaków z allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zna ktos jakis sklep internetowy w ktorym zakupie odblaski??Niestety do sklepu unibika nie mam kiedy jechac poniewaz dzieli mnie odległosc 50 km.

A musi być sklep z listy Unibike? Przecież inne sklepy też mają takie rowery. Np. w Kutnie jest sklep (z googla), a to połowa drogi do Łodzi. Poszukaj telefonu i zadzwoń, czy mają takie, żeby na darmo nie jeździć.

 

Fludi

Śiarą jest mówienie, że zakładanie odblasków/błotników jest siarą. Buractwo i niedojrzałość biją z Twoich wypowiedzi.

 

Taśma odblaskowa za 5zł potrafi być sporo lepsza od lampki za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co Wam w ogóle chodzi? Szymek zniszczył/zgubił/zjadł odblaski swojego brata i chce je odkupić. Co to za dyskusja w ogóle na temat zasadności takiego działania? Jak dla mnie szacun dla niego, że mu się chce biegać po forach i się z Wami użerać, żeby oddać rower w takim stanie w jakim go dostał.

 

 

Co do samych odblasków - jeśli koniecznie przez internet to wystarczy znaleźć pierwszy-lepszy sklep z unibikami. zadzwoń do nich i się dogadaj, powinni Ci wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

 

Ten temat został zamknięty przez moderatora/administratora.

 

Powód: I na tym kończymy, bo zaczyna się bezsensowne nabijanie postów.

 

Jeżeli nie zgadasz się z zamknięciem tego tematu, prosimy użyć przycisku RAPORT dla tego tematu. Ekipa moderująca rozważy Twoją propozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...