Skocz do zawartości

Author Racing Club!!


Żbik

Rekomendowane odpowiedzi

ok i'm back.

byłem u krakowskiego dilera authora w sprawie tych trzasków w okolicach pakietu i powiedzieli, że pierwszy raz się z czymś takim spotykają i nigdy jeszcze nie mieli reklamacji ramy VISION.

W moim przypadku jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to mój pakiet wydaje z siebie ostatnie jęki, ale nie sprawdzę tego ponieważ niemam kasy na nowy, a jest nierozbieralny, więc musiałbym kupić nowy :.

kurcze nie pamiętam kto też miał podobny problem, a niechce mi się szukać, więc zapytam: a próbowałeś dokręcać korby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w takie rzeczy :!: Moja rama pojechała do Gliwic (bodajże :?: ), do dystrybutora Author'a z tym samym problemem. Wielu bikerów ma ten sam problem z ramką Vision'a. To nie jest wina pakietu, bo ja miałem 3 różne pakiety w tej ramie i na każdym "strzelała". Teraz, kiedy mam już ponad rok nową ramę (wymienili mi w Gliwicach tamtą na nową) nie mam żadnego problemu. To kwestia samej ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, pierwszy raaz się spotykam z czymś takim żeby rama strzelała, jakim cudem ?? dla mnie to jest jakiś absurd, tym gorzej, że gwarancja mi się skończyła :):D

ale może przyjmą mi z datą wsteczną :cry: :cry: zobaczę w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja oddałem jeszcze na gwarancji. Chłopaki ze sklepu 3 dni wstawiali do niej inne pakiety, mostki, stery, amory itp (odgłos strzelania wydawał się początkowo z przodu). Sami nie wiedzieli co jest... Stwierdzili, że musi gdzieś być jakiś luz na spawie i dlatego strzela. Wysłali ją do dystrybutora. Stamtąd, po 2 tygodniach, przysłali mi nową. Też nie wiedzieli co to za strzelanie... Wystawili ta ramę w komis na sprzedaż z info o "wadzie". Nowa rama spisuje się znakomicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramek Profil (SX to oznaczenie roweru z amortyzatorem) niestety nie kupisz nigdzie. Ramy Modus także nie można kupić, gdyż jest to rama seryjna, tzn. rama, która występuje na rynku tylko w seryjnym rowerze. Na rynku ta rama wystepuje pod nazwą Vision (rowery Modus i Vision róznią się tylko osprzętem, poza kolorystyką ramy są identyczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ramka Traction ASL i Kinetic ASL (ASL - "kobieca" geometria). Traction można było dostać w 2003 roku w cenie 479 zł. Nie wiem czy w 2004 także są te same ramy w sprzedaży. Z tego co pamiętam to chyba są. Dowiem się i dam znać.

Versus to świetne ramy. Sam chciałem taka kupić, tylko że w 2003 roku były pod hamulce tarczowe tylko. Dopiero w połowie sezonu pokazały się pod v-ki. W 2004 roku ramki Versus są w super cenie (559zł). Polecam :!: Naprawdę warto :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie (2004) Traction i Versus są wykonane z tego samego materiału ale chyba różnią się grubością ścianek (Versus jest lżejszy). Ja mówiłem głównie o ramach z 2003 roku, a wtedy Traction był gorszy i tańszy od Versusa. Ale był dostępny w wersji ASL (tak jak Versus). Dozbieraj, Fryta, do Versusów i bierzcie te ramki :!: W końcu rama to podstawa roweru. W Velo udzielą Ci pełnej odpowiedzi na te pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no powiedzcie Wy mi dlaczego ja do tej pory nie zauważyłem tego tematu?!?!

 

Author Versus się stawia na wezwanie ;)

 

A co do bika: na razie oprócz SPDków nic w nim nie zmieniłem, a bike o tyle ciekawy, że standardowy versus 03' był biały, a mój jest żółty (Special Edition :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fryta :!: Jak kupicie z żonką ramki Author'a to przyjmuję Was do klubu i mianuję Cię Wice-Prezesem ds. Wizualizacji i Designu :!: :wink:

Ja też wahałem się pomiędzy czerwonym, a czarnym Visionem i zdecydowałem się na czarnego. I teraz nie żałuję tej decyzji. Wstawiłem parę czerownych akcentów do ramy i rowerek wygląda super :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak nie dojde do ładu z suportem (albo ramą), to chyba zmienię o nich zdanie, zobaczymy, cały czas stzrela cos w okolicach suportu, niebawem wymienię i sprawdzę z innym, jeżeli stukanie bedzie się powtarzało to spróbuję zareklamować, ale w ówczas trzymać kciuki aby wymienili mi tą ramkę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bike mi się rozsypał :cry: i szukam czegoś szybko - myslałem o Author Trophy- podstawowy model - aż za w sumie ;/

Zastanawiam się bo on teraz w promocji - 470 zł czy dozbierać na meride kalaharii 500 - 689 już rama alu...

bo authory na alu to tak za powyżej tysiaka dopiero ;/

Ten trophy to taki firmowy makrokesz czy coś już troche lepszego ? - bo w takie szitowe bike'i nie chce się już ładować ;/ a wiem że za tą cene to wiadomo nić za dobrego nie będzie... :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...