Skocz do zawartości

[manual 29er] Gary Fisher X-Caliber


Miesny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 29erzy, poszukuje jak w temacie instrukcji do X-Caliber Gary Fisher, najlepiej w pdf, może być po polsku, angielsku albo rosyjsku... Znalazłem trochę różnej dokumentacji na necie ale tylko do roczników starszych niż 2004r (GF) i również do sprzętu Foxa i SRAM. Zależy mi jednak na kompletnym manualu od Garego. Może ktoś posiada takowy będę wdzięczny za podesłanie... Kupiłem nowy rower (2008 rok) ale niestety nie otrzymałem do niego instrukcji od dystrybutora.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Już lubię to subforum :)

 

Instrukcja się przyda chociażby po to żeby później nie zadawać tutaj pytań na które odpowiedzi się w niej znajdują....

 

Ale mam mały żal do dystrybutora Garego, że nie udostępnia instrukcji. Coś by się chyba i w polskich przepisach znalazło, że instrukcja musi być i to nawet w języku Polskim. W ubiegłym kupiłem też rowery Kellysa (Axis i Mark 4) i problemu z tym nie było. To że 29ery sa w Polsce wciąż mało popularne nie oznacza przecież, że prawo dystrybutora nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

HELLo-:

 

Pracuje w sklepie rowerowym i dajemy do wszystkich TREKow/GARY FISHERow taka sama instrukcje, w zaleznosci od amora, osprzetu itp. sa inne dodatki do niej. Jedyne informacje tam zawarte to standardowe zastrzezenia typu: zawsze jezdzij w kasku, uzywaj rower zgodnie z przeznaczeniem, uwazaj na dzieci, na drodze itp. itd. Moim zdaniem zdobadz instrukcje, przeczytaj, odloz z innymi papierami a potem w razie problemow mili ludziska z forum zawsze Ci z checia pomoga...

 

POZDRo-:wer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...