Skocz do zawartości

[ szosa ] Kącik szosowy


riker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja szukałem to mi tylko te wyskoczyło ale jak znajdzieś coś ciekawego to zapodaj:]

Ps. Ja również chciałbym jakieś działy o kolarstwie szosowym żeby można było sobie podyskutować na temat ekip, zawodników(o ich życiu i wogóle karierze). Trzymaj się Morth nie jesteś sam.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie nie mam jeszcze nawet kolarzówki ,planuje zakup za rok jesli zdrowie dopisze (bo jestem po 1 operacji na noge a czeka mnie jeszcze jedna w listopadzie).A teraz ''obczajam" co i jak :P Ale osobny dział o kolarstwie szosowym by sie przydał bo z tego co wiem nie ma zadnego forum w necie o takiej tematyce a szkoda :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej no panowie i panie zbliża sie koniec sezonu, może nie dla wszystkich niektórzy może jeszcze śmigają sobie w te jesienne popołudnia inni może nie mają już czasu za bardzo tak jak ja niestety (szkoła), w każdym razie zasadnicza częśc sezonu już minęła, więc przyznać się bez bicia i pisać kto ile wykręcił w tym sezonie :D

 

mój skromny osiąg na dzien dzisiejszy: 4500 km (4200 na szosie + 300 MTB na moim starym romecie :grin:

 

pozdrawiam szosowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych wszystkich co mówią, że mało udostępnie fote mojego cuda

 

Kol, To wcale nie mało, zwłaszcza na ten wiek, ja mam 17 lat. Kolarzówke kupiłem sobie trzy lata temu na giełdzie samochodowej za 220 zł, biały peugeot, gościu mi jeszcze spuścił troche bo chciał 250 alem sie potargował :D było to w lipcu i w tamtym sezonie zrobiłem chyba ok. 700 km. W ubiegłym roku zrobiłem na nim 1200 km przez calutki rok. Natomiast w tym roku rzuciłem gre w piłke (grałem amatorsko w piątej lidze) i wziąłem sie za rower, od stycznia przejechałem moim peugeotem 4200 km, byłem w sierpniu w Bieszczadach, gdzie przez 4 dni wyjeździłem 380 km, moje średnie nie są rewelacyjne, ale to jest świetne uczucie kiedy widze na liczniku prędkości większe o kilka kilometrów niż rok temu i mam jeszcze siły aby jechac szybciej. I to mnie właśnie motywuje do jeszcze częstszych wypraw po szosie. Genialny sport dający dmnóstwo satysfakcji i pozwalający pracowac nad samym soba nawet kiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy.

No, to żem sie troche rozpisał o mojej pasji... :)

A chętnie bym zobaczył jednak Kol ten sprzęcik, jeśli chcesz moge pokazać swojego rumaka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie podejście do Kolarstwa moje średnie też nie są rewelacyjne, ale mimo wszystko czy zimno i pada ja biore swojego "starucha" i męcze go i siebie. Teraz mnie zaczynają nerki boleć (to chyba od tego wiatru), ale myśle że się organizm po jakimś czasie przyzwyczai. Chętnie zobaczyłbym twoją Brykę:D

Ps. Moją masz w moim podpisie:D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie zaczynają nerki boleć (to chyba od tego wiatru), ale myśle że się organizm po jakimś czasie przyzwyczai.

 

Bzdura :!: :!: :!: Rozwalisz nerki i inwalidą zostaniesz. Lepiej weź sobie do serca, co ci karolaq radzi, póki jeszcze masz je obie :| .

Pozdrówko troskliwe :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

To ja jeszcze w sprawie podstawowej. Obejzalem zapodane linki i wychodzi na to ze przy moim wzroscie (179cm) szosowa ramak miesci mi sie w przedziale 56-60 cm. Czy zatem moge probowac walczyc z rama 56 cm czy lepiej szukac wiekszej? Dodam jeszcze ze to raczej bedzie stara rama, taka niemal moja rownolatka :( Czy to ma jakies znaczenie? Tzn czy w trzydziestoletnich ramach geometria jest jakos wybitnie inna i powinno sie inaczej do nich mierzyc?

Gruzz!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...