Skocz do zawartości

[ szosa ] Kącik szosowy


riker

Rekomendowane odpowiedzi

forki widelca nie mam ale po prostu brakuje kawałka (3 cm) u góry... a upadek był w miare bezbolesny bo polozyłem sie na bok odrazu jak wyciągnąłem kierownice do góry <_< chociaz przez tydzien mnie później miednica bolała :/ i nie było to na drodze tylko na ścieżce rowerowej wiec nie było zadnego zagrożenia ze strony aut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że pośmigam przez ten długi weekend i będzie o czy napisać, a tu taka parszywa pogoda ;) Może wybiorę się góralem na wertepy, choć nie przepadam za taką jazdą :025: Jak Wy rozplanowaliście tych parę dni? Co do forum to byłoby super mieć swój dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI równiez wydaje sie że dla szosowców powinno być odrębne forum..ew. dzial cały ;) i nie mówie tego dlatego,z emi sie to nie podoba i w ogole..ale fajnie by było czyac wyspecjalziowane wypowiedzi nie ginące wsród górali ;) po za tym..coraz bardziej sie zastanwiam nad kolazówką:D(chcoiaz nowego górala mam dopeior 4 miesiace :P to stwierdizlęmz,e fajnie bybyło tez miec coś co szybko jeździ :) ale to za dwa lata dopieor :)

 

Pozdrawiam szosowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qla - szosówka sama szybciej nie jezdzi.

 

Właśnie wróciłem z samotnej przejazdzki szosa z ursynowa w strone gory kalwarii - 75 km.

Bardzo fajne drogi tam sa, malo uczeszczane przez samochody. Natomiast mozna spotkac wielu szosowcow :). Fajny zwyczaj ze sie czesto pozdrawiamy.

 

Srednia wieku ktorych mijalem dosyc spora. "Dziadki" po 50-60 lat a smigaja az milo. Podlaczylem sie da takich co mnie wyprzedzili, 45 cieli, potem troche zmiekli :).

 

Wlasnie zaczelo padac ;) Ale wymierzylem idealnie.

 

Orientuje sie ktos czy 1 i 3 spod Birri jedzie grupa, albo wilanowa?

Grupa spodd birri wiem jak jezdzi, natomiast nei wiemjak ta z wilanowa - mocno cisna w porownaniu z "biria" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qla - szosówka sama szybciej nie jezdzi.

 

 

 

No to to ja wiem..ale chodiz o to,ze węższe kołka to lepsze osiągi, inne przełożenia inne prędkości...poki co planuje kupic coś węższego do górala(opony)...powoli tez ćwicze mięsnie co by mozna było wyokie predkosci utzrymać :P 4 lata nie jeżdzenia zrobiły swoje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że mam nową zabawkę... :D

 

"Nowy" rowerek ma ponad 10 lat - ale dla mnie jest nowy ;)

Po dokładnym przeglądzie, konserwacji i wymianie kilku części śmiga aż miło... (żeby tak jeszcze trochę kondycji szło do kompletu dokupić... )

Tytanowy Merlin dostanie jeszcze nowe klamkomanetki, ale to dopiero jak sprzedam jego poprzednika... (też fajny rowerek, chyba jakieś ogłoszecie dam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem jak najbardziej za działem szosowym...czegoś tu brakuje...a kolarzy szosowych może dla tego mało bo nie ma nawet odpowiedniego działu?Skoro największe forum rowerowe,to niech zrzesza wszystkich-MTB,szosa...;)

 

A już w tym tygodniu stanę się posiadaczem zajefajnej szosy :P Wreszcie:) Wrzucę fotki swoje i nowego nabytku,jak tylko go będę miał:D Kupuje używkę za 2 kawałki-więcej teraz nie miałem(a nie chcę dłużej czekać-wakacje,treningi;) )a nówki w zbliżonej cenie to ogórki straszne niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG

Rama Giant,osprzęt Ultegra,koła Gipiemme...ogólnie nic nadzwyczajnego,ale całkiem nieźle...:)

 

rozumiem.... no ja bym taki sprzetem nie pogardzil :D jak za ta kwote to calkiem OK.

czyli to jakis wyzszy model Giant OCR mysle.. cos to jak dasz rade jakies foty zamiesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...