Skocz do zawartości

[ szosa ] Kącik szosowy


riker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość BikerFG

Elo^^ :)

Mam w planie zakup kolarzówki coś w granicach 1500 2500 zł, poleciłby mi ktoś mieszczacą sie w przedziale cenowym, lekką i dobrą kolarzówke? :angry2:

 

P.S. Chetnie posłuchałbym tez rady która firma ma dobre i lekkie kolarzówki.

 

 

moze zaloz lepiej nowy temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Tak prawde mówiąc to ten temat wypadałoby zamknąć bo mowa w nim o samym powstaniu działu szosowego. Jednak mam taki pomysł - póki jest nas mało ( zainteresowanych tym działem ), mozna zostawic ten temat na dowolne pytanie/wątpliwości dotyczące szosy, i tak zamist zakladac jakis temat kiedy zagadnienie wydaje się proste można by pytać tutaj...

Co myslicie ? Lub ten zamknąc i odpiąć, a taki o którym piszę stworzyć i przypiąć :>

Edytowane przez Lookas 46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ten temat zostawił na razie właśnie na takie drobne pytania i ewentualnie na luźną rozmowę o szosie :) takie jest moje zdanie i propozycja

a co do pytania o pedałki to tez się zastanawiałem nad używanymi LOOK'ami, ale jednak postanowiłem dołożyć troche więcej i kupił nowe, przynajmniej mam pewność że pojeżdże na nich i nie są już wyrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Na tej stronie jest dokładny kalkulator-musisz tylko się dokładnie zmierzyć i wpisać dane ;) tylko nie wiem czy obecnie nie jest wymagana rejestracja konta...

 

ekhm no ta nie podalem linku :] oto on http://www.wrenchscience.com/ :)

Edytowane przez Lookas 46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bizon, co do rozmiaru ramy to:

-długość ważniejsza niż wysokość, a to z tej racji że różne teraz są geometrie zmienia się wysokość ale długosć jest ta sama niezależnie od geometrii, ja mam 175 wzrostu, ale mam krótkie nogi, mam ramkę kompaktową wysokość 50 cm, ale długość 55,5 cm i zupełnie wystarcza

 

-ramę powinno się dobierać do wszystkich wymiarów ciała nie tylko do jego wysokości.

 

-dobrze jest przymierzyć ale te kalkulatory są bardzo dokładne

 

-pamiętaj że kalkulatory są do ram klasycznych, więc dobrze jest sobie rzucić okiem na stronkę Colnago, tam mają fajnie porównaną geomterię ram klasycznych i kompaktów

 

-czy ten rowerek to będzie BH? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak BH model prawdopodobnie L 30 :P .Tylko nie ma możliwości przymiarki więc będę kupował w ciemno .Jeśli teraz kupie to będę miał 25 % zniżki.Miałem kupować w marcu ale z tego powodu teraz kupuje :( .Koleś mówił ,że rozmiar LG .Jako że się kompletnie nie znam na tym postanowiłem jeszcze się tu popytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar LG powinien pasować.

 

Może też sie tak zdarzyć, że (jak już zakupisz rower) to będa Cię bolały plecy (w odcinku lędźwiowo coś tam, nie pamiętam dokładnie). Brat, po 2 tygodniach, odpowiednich ćwiczeń - bez problemu do znalezienia w necie - przestał na niego narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...