Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę. Oto pierwszy amatorsko/zawodowy Club działający jako stowarzyszenie właścicieli rowerów Trek. Pierwszy głos w dyskusji mój. I czekamy na kolejnych szczęśliwych posiadaczy. Trek - Probably the best bike on the world!!! ;)[shadow=red:e3ad8f28bc][/shadow:e3ad8f28bc]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A naśz klub co umarł  :?:  Gdzie są klubowicze patrzeci jak klub Gianta się rozwija weźmy z niego przykład  :mrgreen:

 

rozwijał sie, bo nawrzucaliscie postów. Bizon, podobno targi rowerowe będą w katowicach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Skarbniku! wpłacają Ci składki, czy trzeba pomagać? :twisted: . Śmigamy na 4100 model 03, żona wersją damską, a ją wersją wciąż unowocześnianą. Ostatnio mostek jak wiesz! Już coraz lepiej, choć po zmianie plecy bolały :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składki nie dam, bo nie wiem na co pójdzie (przypuszczam że Bizon zrobi imprezke jednoosobową :lol: ) Ja mieć model 4400 z obniżonym mostkiem i maszynką LX :D Zdjęcie mam na dysku moim, tyle że to skan (Może wrzuce na serwer, ale raczej się nie opłaca) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
Witaj Skarbniku! wpłacają Ci składki, czy trzeba pomagać? :twisted: . Śmigamy na 4100 model 03, żona wersją damską, a ją wersją wciąż unowocześnianą. Ostatnio mostek jak wiesz! Już coraz lepiej, choć po zmianie plecy bolały  :D .

 

kacu to zmieniles mostek, czy chodzi Ci tylko o obnizenie ? a jak zmieniles to na jaki ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...