Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

w modelach 03 i 04 ramy od 800 do 4500 to grupa "Recreational", geometria taka sama. modele 4700,4900 i 6700 8000, 8500 to "XC Hardtail" i te są dłuższe. podstawowe różnice to osprzęt. Co najważniejsze w tych ramach to DOŻYWOTNIA gwarancja! bagażnik??? sam nie wiem, ale pewnie sie da! Ramy są lekkie i sztywne, a do tego wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich rejonach nie wyprubuję tej ramy

Zapraszam. Tym bardziej, ze wzrost sie zgadza, wiec zobaczysz. A moze na harpie bedzie okazja!!! Wymysliłem, ze zamiast dawac nowy naped SRAM za 1000 sprzedam 4100 dołoze kaski i kupie 6700. To bedzie XC. OBY!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć klubowicze :) Pierwszy post na forum :]

 

Od 2002r. miałem TREK'a 820. Zmieniłem w nim potem korbę, suport, przerzutkę, sztycę, mostek i pedały na SPD :)

 

Od 2003r. rozpocząłem kupno części na nowego TREK'a. Ramka 4500 a osprzęt miał być na LX'.

 

Na półmetku uznałem jednak, że jak już składam to coś konkretnego :D I sprzedałem ramę i wszystko co miałem oprócz kół :P Kupiłem ramę 6700 a reszta to będzie pełne XT, z wyjątkiem kół - piasty LX'a i obręcze Alexrims ACE-18. Amorek: Bomber MX Comp ETA 105mm. Po półtora roku od rozpoczęcia składania tego bika, i po prawie roku od sprzedania starego TREKA [w marcu 2004] wreszcie będzie gotowy :] Brakuje mi jeszcze tylko korby i linek. Z nimi mam w sumie największy dylemat :|

 

Wstawię jutro parę gadżetów TREK'a do galerii no i oczywiście fotę "złożonego" rowerku.

 

PozdroFka dla TREK klubowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Doskonały rowerek zmontujesz. Apropos nowości, to widziałem w sklepie kilka nowych ramek TREKa z zupełnie zmieniona geometrią. Czyżby jakas rewolucja ?? Moja najblizsza zmiana w sprzęcie to pedały+buty SPD i nowa korba 44, bo 48 zbyt twarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...