Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby zaliczyc wszystkie punkty kontrolne to mówie wam, że musiałbym przejechac z 250km lub więcej. Nikt jeszcze z rowerzystów nie zaliczył harpa. Trasa jest zróżnicowana, więcej przez drogi 2 kategorii, dużo po ścieżkach leśnych, polnych. Punkty kontrolne najczęściej są usytuowane w lasach. Trasa jest dość trudna bo to pojezierze, a wiadomo jak to tereny gdzie jest dużo jezior.

Na wiosnę przejechałem 145km w 12 godzin z kolegą który 4 miechy wcześniej złamał nogę, więc jechaliśmy nie zaagresywnie. Dołączyliśmy się z resztą na ekipkę z Bydgoszczy i była przerwa na napój energetyczny :wink: . Nie mam czym sie pochwalić byłem 114 na 178, teraz muszę być w 50 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we love bikes

witajcie! to jest hasło ze strony Treka, wiec zobowiązuje! Planowałem zliczyc nas (ktos wiecej niz 3?) ale dzis odpadam, byłem na impresji do 6 rano a od 9 w pracy, wiec w pon policze. Ale jutro i niedziela bike rulez! Bizono, co z harpem, cwiczysz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo mam 4300 .Dla mnie spoko.Wytrzymała rama to trzeb przyznac skakałem na nie z schodków nie dużych jakieś 1 m ,po schodach zjeżdzam 3 martony przeżyała zrobiłem na niej 12000 km i nic jej nie dolega.Jak wiadomo jest krótka ,to się od razu czuje ktokolwiek wsiądzie na mój rower od razu to wyczów na odwrót wsiąde na czyjąs od razu czuje różnice.Ja już się przyzwyczaiłem.Jednym to geomotria porzeszkadza drugim nie.Najlepiej wsiąść i się przejechac na takim rowerku z taką ramą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...