Skocz do zawartości

TrekBikeClub !!!


kacu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BikerFG

ja mam seryjny egzemplarz GF Advance (czyli rama aluminiowa Silver Series Alu z przewazajacym osprzetem Shimano i Bontragera - Specyfikacja ) z tym, ze wymienione pedaly na aluminiowe i dokrecone noski, tylna opona zamieniona na Panaracer 2.1, wymienione klocki na Jagwire (z zoltymi gumkami), booster przy tylnym v-brake, (zamontowane 2 koszyki do bidonu :) ), obnizony mostek (mozliwe, ze go zmienie na jakis z mniejszym katem wzniesienia) licznik.. i przedni blotnik czeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rower to Trek 4300 .Wiekszość rzewczy zmeiniłem .

-mostek ,rogi,kiera (prosta) -ritchey

-sztyca-bontrager sport

-siodełko standartowe (chce kupic ale nie wiem jakie )

-przerzutka przód-sram 9.0

-przezutka tył-Lx

-Kaset- sram 7,0

-Keta-łańcuch sram 59 (teraz kupuje sram 69 )

-amor -mx copm air 85 mm

-manetki,klamki -Lx

-hamulce-sram 7.0 (z tyłu podkowa)

-obręcze sun rimes Rhyno Lite

-pista przód sram9.0 piasta tył sram 7.0

-korba sr sontour na razie brak funduszy na coś lepszego

-okładziny haulowe zmieniłem na szufladki ale to chyba jakieś no name ale ze to fajne wkłady mam aztec czerwone :) i są lepsze inz xtr :)

No to chyba wszytko :)

No Kacu a ty co tam masz w rowerze :?: :mrgreen: kacu a czemu nie obciałeś wystającej rury sterowej pytam a czystej ciekwaości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rury jeszcze nie obcinałem, bo po zmianie mostka chciałem zobaczyc jak bedzie. :mrgreen:

W wolnej chwili obcinam :) bo jest dobrze! Wypasiony ten twój rowerek Bizonno, ja mam mocno podstawowy model:

amor: InSync Grind 320, 70mm travel

WHEELS:

obręcz przód: Matrix 550 rims; alloy hubs; 14G, black spokes

obręcz tył: FIR, stozkowa, dwuścienna

opony: Bontrager Connection, 26x1.95"

COMPONENTS:

siodło: Trek ATB

sztyca: Alloy micro-adjust

kiera: Alloy 30 mm wznosu

mostek: amoebe, 5 st, 110 mm

stary: AHS 1-1/8" semi cartridge, sealed

SHIFTERS: Shimano EF29

p przód: Shimano C051

p tył: Shimano Altus

korba: Suntour XCC-100 48/38/28

kaseta: Shimano 7+spd

piasta XTR RC

Jak widać uboga wersja, chwilowo wystarczająca. Jak napęd padnie wymieniam na SRAM 8 biegów, pewnie X.7 z tyłu i 9.0 przód + korba ISIS i manetki. Klamki kupie LX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke szaleje, ale raczej spokojnie :wink: . Powaznie to tylko dla relaksu jezdzi, a ja sie od Was zarazilem i troche bardziej. Ale wycieczki 50 km robimy. Moja zona jest z krakowa, wiec sporo cwiczyla w gorkach, póki jej Scotta nie zaj... :evil:

Spodenki sportowe, bez pieluchy jeżdze, koszulki t-shirt, a kaski, hmmmm, dopiero kupimy :idea: Jeżdze w cywilnych ciuchach, bo zakupy partiami musze robic. Najpierw kask, a potem lycra. Chcialbym tez dlugie kupic na chlodniejsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tam pisali, bo 2 lata temu to w miare tam było, ale rok temu to totalne dno. To co czytałem na necie od innych użytkowników, to już od dłuższego czasu z roku na rok jest gorzej :? A żeby jeszcze przyjeżdżać specjalnie na to z dalsza to juz całkiem się nie opłaca.

No chyba że w tym roku bedzie jakaś reaktywacja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...