Skocz do zawartości

[muzyka] Najbardziej energetyczne kawałki do jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

Pink Floyd - Lost for words

Taka moja najulubieńsza z ulubionych już dobre kilka lat :wub:.

Jeśli mam już coś przesłuchane milion razy to lubię sobie posłuchać dobrych coverów, zawsze to inne dźwięki dla ucha, ale wysyłam oryginał oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink Floyd - Lost for words
W temacie chodzi o podawanie innym swoich propozycji konkretnych "energetycznych" kawałków na rower (najlepiej z linkami, a pewnie jeszcze lepiej sprawdzonych na sobie :) ), a nie o prezentowanie swojego gustu muzycznego, bo do tego pewnie lepiej nadaje się temat [muzyka] czego słuchacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosa23

Zwróć uwagę, iż podałam utwór, który mi osobiście dodaje energii. Poza tym nie sposób wysłać kawałek równocześnie nie prezentując swojego gustu muzycznego, wszak to zdanie przeczy samemu sobie.

To, iż jest to mój ulubiony kawałek tym bardziej świadczy o tym, iż jest to coś sprawdzonego, nie raz, nie dwa :).

Chociaż poniekąd masz rację, gdyż z reguły słucham raczej delikatnej muzyki i to co mi dodaje energii przeważnie innych "zamula", no cóż ;). Ale zapewne znajdę w bibliotece kilka szybszych kawałków na przyszłość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, napisałem "zapobiegawczo", po prostu gdyby chodziło Ci o coś innego, jak to czasami innym chodzi ;)

Kwestię gustu pomijamy ;)

 

Mówiąc o Pink Floyd, naprawdę energetycznym kawałkiem dla mnie (ale przy odpowiednim nastroju, w określonych okolicznościach ;) ) jest

 

Pink Floyd - Run Like Hell [live z "The Wall" na żywo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest trochę pomieszane ,kilka kapel i kawałki z kilku płyt , łącznie mam 6 godz. muzy , a leci mi starsza Metallica , AC/DC,Acid Drinkers,Led Zeppelin,Deep Purple,Black Sabbath i jeden kawałek Lecha Janerki -Rower :) , jest Dezerter i Kazik , pozdrawiam i miłego pedałowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...