Skocz do zawartości

[Sklep] Decathlon Łódź


onkiel

Rekomendowane odpowiedzi

teraz to juz nie robią szału z cenami . częsci podrożały ok 40 %. jedynie co jeszczce sie w miare opłąca to ciuchy z tych najnizszych kolekcji. mozna sie w miare tanio ubrac ale jakością nie powalają.

a informacja , że otwieraja pewnie z plakatów o trwającym werbunku pracowników które wiszą na istniejeących już marketach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ponoć dętki po 9zł/2szt, u nas w Bielsku otwarli ostatnio, sklep mi się podoba, duży asortyment, rowery jak i narty no i tanie ubrania Quechua, ale niestety jakością nie powalają(kurtka narciarska nie miała nawet kołnierza przeciw wiatrowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kupilm rower i sporo ciuchow rowerowych (raczej z wyzszych kolekcji). Jedno i drugie sobie chwale. Szczegolnie jestem zadowolony z zimowych kurtek (jedna juz poszla na emeryture) teraz kupilem druga. Czesci to jest maly wybor i ceny kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie na przecenach czasem jakiegoś rodzyna można super wyhaczyc( w tamtym roku fajna kurteczke zimowa kupiłem za psie pieniądze) ale ogólnie marazm , odkad zaczeli podnosic ceny po skoku kursu dolara to zrobiło sie niefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jaki sklep by nie powstał to i tak będzie miał znaczenie na pustej mapie sklepowo-rowerowej Łodzi. Im więcej sklepów, tym większą konkurencja, tym lepiej dla klienta. ;)

 

A to co ma on do zaoferowania to zależy wyłącznie od wymagań i potrzeb klienta ale na pewno większości się przyda jako chociaż by alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bedzie to zawsze jakas alternatywa dla mniej zamoznych klientow. niestety w typowo rowerowych sklepach sa ciuchy i akcesoria z wyzszej polki sa dobre ale nie kazdego stac na to. decathlon oferuje swoja marke w calkiem niezlych cenach i zakup ciuchow czy akcesorii dla mniej zamoznych jest niezla alternatywa do drogich markowych rzeczy. do bardziej rekreacyjnej jazdy swietnie nadaja sie rzeczy z lini turystycznej czy joggingu. nie jest to moze typowo rowerowa linia ale tez nie bawelna ktora pije pot i czujemy dyskomfort. moim zdaniem otwarcie sklepu decathlon w Łodzi wyjdzie nam tylko na dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Sklep Decathlon w Łodzi zostanie otwarty pod koniec czerwca 2010. Poszukuję osób których pasją są rowery, potrafią w pewnym stopniu serwisować rower, znają się w temacie i chciałby podjąć pracę w młodym, dynamicznym zespole i połączyć swoją pasję z pracą.

Zapraszam na stronę http://megasklepsportowy.pl/kariera/ , gdzie wkrótce znajdziecie niezbędne informacje, jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nr ref.: SKS-FR/Lodz/Rowery

 

Praca w niepełnym wymiarze godzin – idealna dla studentów

 

Zakres obowiązków:

 

* doradzanie klientom podczas sprzedaży,

* praca nad ekspozycją towaru,

* obsługa kasy fiskalnej,

* informowanie klientów o usługach dostępnych w sklepie,

* praca w serwisie rowerowym (latem), narciarskim (zimą).

 

Od kandydatów lub kandydatek oczekujemy:

 

* czynnego uprawiania sportu,

* dyspozycyjności do pracy popołudniami oraz/lub w weekendy,

* pozytywnego nastawienia do ludzi,

* umiejętność słuchania i rozmowy z klientem,

* znajomości zasad serwisowania roweru,

* umiejętności wykonywania podstawowych napraw.

 

Firma oferuje:

 

* możliwość rozwoju zawodowego oraz rosnącą odpowiedzialność związaną z coraz szerszym zakresem obowiązków,

* umowę o pracę,

* sportową atmosferę pracy,

* szkolenia,

* atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,

* ubezpieczenie na życie,

* prywatną opiekę medyczną.

 

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres: praca.lodz@decathlon.com.

nr ref.: SKS-FR/Lodz/Rowery

 

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Decathlon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Malborska 53 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, wiele już wyjaśniliście za mnie,

Dodam, że każdą aplikację czytamy i oceniamy,

umowa o pracę od samego początku,

jasne reguły.

 

Xanagaz 3 miesiące okresu próbnego z zarobkiem ok. 1650 zł brutto za 80 godzin w miesiącu (pełny etat).

 

80 godz miesięcznie to pół etatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jakie są na razie plusy decathlona w moich oczach- polarowe rękawiczki w cenie 3zł :wacko:   Przy okazji kupiłem sobie isostara.  Ogólnie obszerny asortyment. Coś w stylu Go-sportu, tylko większe. I narty i łyżwy, rolki, łucznictwo, kolarstwo czego tam nie było :P O tyle w innych sportach się nie orientuję, to w rowerach raczej wielkiego szału nie ma. Ale jak ktoś by sobie chciał kupić np okulary do pływania i tego typu drobiazgi, to znajdzie coś dla siebie. :D  Osobiście liczę na rozwinięcie się działu rowerowego i że w wakacje uda mi się na miesiąc wślizgnąć do serwisu rowerowego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...