Skocz do zawartości

Naklejki forumrowerowe.org


Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin

no to która?

 

Czarna jest prostsza, czerwona to typowe logo forum i nie będzie znikać na czarnej sztycy.

 

Chodziło mi o wysokość naklejki na tylny widelec a nie wysokość naklejki kwadratowej. Ona ma 3x3

 

 

 

 

jak dla mnie naklejki to fajans...Mieciu projekt twój nadawałby się na koszulki

 

no ale nikt Ci niczego nie karze, możesz sam zrobić naklejkę we własnym zakresie. Tutaj bardziej chodzi o znak rozpoznawczy, niż o cuda graficzne. Poza tym im mniej skomplikowana, tym tańsza i bardziej czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moim zdaniem czarna jest lepsza dlatego, że znika na czarnym amorze czy sztycy. Napisy są białe, ramka jest biała więc widoczność na tym nie cierpi.

 

XC-Zone miała 3,1x2,9cm i mieściła się wszędzie. Może zróbmy teraz trochę większą 3,5-3,6 wysokości.

 

Choć można by dać czerwoną ramkę dla kontrastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

ale xc-zone była żółta i widać ją na kilometr. Czarna zniknie, a przecież nie chodzi o to, że ma się ładnie wkomponować i być niewidoczna, tylko ma się rzucać w oczy. Naklejka ma być tym znakiem rozpoznawczym. Większej też nie ma sensu, bo koszta są większe, a praktyczność żadna, zaczyna zajmować za dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

3x3 będzie ok.

Mieciu jak dla mnie to naklejka powinna odpowiadać kolorystycznie logu naszego forum.

Jeśli logo ma czarne tło to powinna być czarna, jeśli czerwone to czerwona.

 

Zadecyduj sam, tak będzie najlepiej, w końcu ty tu dowodzisz.:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

ile użytkowników, tyle opinii, to racja, temat zamykam.

 

Kiedy wojtek się już zorientuje w tej sprawie, jaka cena, za ile i gdzie, wtedy się temat otworzy i zbierze chętnych.

 

ponownie link do naklejki:

http://www.forumrowerowe.org/naklejki/logo.rar

3x3 cm

CMYK

300dpi

Napisy przekonwertowane na wektory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...