Skocz do zawartości

[kalendarz] daty wszystkich imprez rowerowych


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Moi drodzy!

Często piszecie w dziale Imprezy i Patronat Medialny o jakiejś imprezie a całkowicie zapominacie o tym że w tym celu został stworzony specjalny kalendarz imprez i co najważniejsze, każda zbliżająca się impreza jest wyświetlana na stronie głównej forum. Daje to szanse by informacja dotarła do szerszego grona zarówno jak i zarejestrowanych użytkowników tak i internautom którzy zaglądają tu by znaleźć tylko jedną konkretną informację.

Każdy może uaktualniać nasz kalendarz wystarczy przeczytać krótką notkę z zasadami.

edit: Jeśli jakaś impreza została odwołana lub został zmieniony jej termin, a widnieje w naszym kalendarzu imprez - bardzo proszę kliknąć przycisk "raportuj" i opisać problem.

Pisałem wyżej o wyświetlaniu imprezy na stronie głównej forum - otóż wydarzenie jest już wyświetlane na dwa tygodnie przed imprezą - daje to szanse na dotarcie do szerszego grona kolarzy. Warto dodawać do kalendarza nawet te "mocno kameralne zawody/rajdy" - jest tutaj spore grono rowerzystów którym przeszkadza ta cała medialna otoczka i hałas który towarzyszy tym "płaskim" maratonom(wiadomo o jakie cykle chodzi). Ja np swojego czasu tą drogą dowiedziałem się o "Maratonach Kresowych" i choć impreza już nie jest tak "kameralna" jak kiedyś, to nadal ma w sobie to coś(np makaron ;) ) i uwielbiam tam wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zawody sulęcin

Witam wszystkich forumowiczów, ktoś byłby chętny na wyścig 22 kweitnia do sulęcina , kobiety pętla 21 km mężczyźni 42, oczywiście trzeba było by wyjechać wczesniej, ja jestem z Tychów , jeśli ktoś byłby chetny proszę o kontakt na maila

neti88-88@tlen.pl wtedy umówimy się i dogadamy szczegóły:)Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

W kalendarzu imprez przewidziano na dzień 25.08.2012 MTB Brodnicka Starówka , notabene właczona do cyklu Korona Północy. Otóż to przewidziano ale nie zrealizowano, w dniu 23.08.2012 impreza została odwołana - nawet dosyć wczesnie. Po kie licho człowiek organizuje sobie wolne, ustawia wszystko pod wyjazd aby na 2 dni przed imprezą zostać powiadomionym o jej odwołaniu. Piękne zachowanie. Ileż to krytyk było na organizację imprez przeprowadzonych , ciekawe czy będą krytyki na imprezy nie doprowadzone do realizacji. Pomór padł na organizatorów że ostatni żyjący dał wreszcie informację o jej odwołaniu? No sukces organizacyjny pierwsza klasa. Zgadzam się że można odwołac imprezę bo jej przeprowadzenie było niemożliwe ale nie na 2 dni przed startem . Dziękujemy organizatorowi za trzymanie nas w szachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W kalendarzu jest mały błąd. Organizator MTB Marathonu zmienił miejscowości 18.05.2013 zamiast wpisanego Wałbrzycha jest Krynica zdrój, a 7.09.2013 impreza zamiast wpisanej Zawoji odbędzie się we Wałbrzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...