Skocz do zawartości

[8282,9g] Pronghorn XC SW Race by 1415chris


1415chris

Rekomendowane odpowiedzi

Powtorze sie tu bo nie ma sensu ciagnac tematu w projektcie Speca.

 

Zatem wybor dokonany, rama powinna dotrzec w tym tygodniu.

 

Skopiowalem ostatnie posty bo dotycza sie nowego projektu

Patriota

a jaka rama sie zamówiła?

Ja

Taka na ktorej maszyna bedzie lzejsza od obecnego sztywniaka :rolleyes:

 

dunczyk...

Kubus18

No to ciekawe, full lżejszy od S-worksa, ciekawe jak to się będzie zachowywać, jak ze sztywnością boczną i wytrzymałością. Na czymś w końcu trzeba było zebrać ten materiał. Waga już można powiedzieć ekstra piórkowa.

Ja

Rama jest lekka ale nie na tyle zeby tylko ja zmieniajac zejsc ponizej wagi obecnego roweru.

 

Bedzie to wymagalo nieco dodatkowych zmian...

siwyex

Pronghorm?:) A jak wrażenia z jazdy próbnej? I kto wysyła? Kolega z PL?:)

mati199

Sztyca, zacisk sztycy, stery(?), suport(?) coś jeszcze ?
Edytowane przez 1415chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie tylko takie cos:

 

http://www.pronghornracing.dk/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=46&category_id=2&option=com_virtuemart&Itemid=1

 

Z ta caloscia to trzeba bedzie troche poczekac, bo jeszcze nie jestem zdecydowany na amora, sztyce i pare innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się ta rama wogóle nie podoba a waga z damperem tez nie powala epic s-works carbon ma 2kg też w komplecie :D:P

ta rama mwygląda pięknie :thumbsup:http://foto.mtbtr.co...cus%20First.jpg

 

A dla mnie ta wygląda na takiego "totalnego" grubasa :)

 

Sens zmieniać amora dla 200 gram, gdy jego praca na pewno ci odpowiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3 z calym szacunkiem, to jest jedna z najlzejszych ram na rynku i sorry ale radzilbym zweryfikowac te 2kg epica bo to gruba przesada, zagladnij sobie na ww, mtbr i zobacz jakie goscie wagi maja na tych ramach. Gdyby to bylo 2kg to kazdy z nich pialby z zachwytu.

 

Gusta i gusciki...

 

Najwazniejsze ze mi sie podoba heh i jak jezdzi! Nie buduje roweru na pokazy :thumbsup:

 

Nie chcialem skladac 'nastepnego' epica, bo tych jak grzybow po deszczu, zero emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3 z calym szacunkiem, to jest jedna z najlzejszych ram na rynku i sorry ale radzilbym zweryfikowac te 2kg epica bo to gruba przesada, zagladnij sobie na ww, mtbr i zobacz jakie goscie wagi maja na tych ramach. Gdyby to bylo 2kg to kazdy z nich pialby z zachwytu.

Niemcy, według mnie, dobrze ważą http://www.mountainbike-magazin.de/mountainbikes/test-specialized-epic-fsr-s-works.292911.d_odc_produkt_datenblatt.2.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...