Skocz do zawartości

[9485g] Gary Fisher Big Sur 1.1 by Gothic


Gothic

Rekomendowane odpowiedzi

To ile one ważą, 30g/szt? Yellow tape to 5g/koło...

 

Oczywiście opłacalność to inna sprawa, po prostu nie wiedziałem czy jesteś tego świadom.

 

Do swego Ghetta użyłem: SCHWALBE EXTRA LIGHT 20x1-1/8/1.50. Zanim wyciąłem z niej opaskę uszczelniającą, każda sztuka ważyła 65 g. To co z niej zostało dało właśnie bardzo zbliżony wynik.

 

Na pewno są szersze i podobno sztywniejsze ;)

Czy równiez wytrzymalsze? :icon_wink: Tak czy inaczej, kolejna większa zmiana nie będzie dotyczyła kół lecz napędu. Od dłuższego czasu przymierzam się do zmiany koronek na Q-Rings od Rotora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem wreszcie chwilę czasu aby wpleść nową piastę w tylne koło i założyć tarcze Shimano XT SM-RT 76 mej kozie. Mam nadzieję, ze na dniach śnieg zejdzie i będę wreszcie mógł korby przewietrzyć. Zmianie ulegają pozycje:

 

4. Brake (Front) (Hamulec przedni): Avid Elixir CR, 393 g.

5. Brake (Rear) (Hamulec tylny): Avid Elixir CR Mag, 391 g.

31. Wheel Rear: (Koło tylne) Custom (Hub (Piasta): Novatec D712SB 32 h, Rim (Obręcz): DT Swiss 4.2 D 2009, Spokes (Szprychy): DT Swiss Revolution Black, Nipples (Nyple): DT Swiss Alu Prolock.), 822 g.

 

dziś waga wygląda następująco: 9.485 g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło słońce, czas przewietrzyć Garego. Jednak zanim wyruszyłem w trasę, tylnego Furious Freda zastąpiłem Rocket Ronem. Baaaaardzo lekkim egzemplarzem, bo ważącym 401 gram :thumbsup: . Gary przytył i od dziś waży 9.577 g., a prezentuje się tak:

 

Garyy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...