Skocz do zawartości

[muzyka] czego słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

a ja słucham wszystkiego po trochu, co wpadnie w ucho;]

od tygodnia mój nowy ulubiony zespół to massive attack;] przed tem był kings of leon, kasabian nawet tede mi przypadł do gustu;D techno, trance, pop, dance, muzyka filmowa;D

ale na rowerku to wole takie szybkie kawałki i wtedy jakoś czas szybciej mija i kilometry też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przede wszystkim rocka, i głównie takiego z wyeksponowanymi gitarami. Ogólnie klasyka to jest to, co najbardziej lubię - Deep Purple, Rainbow, Black Sabbath, Pink Floyd, Queen, Jethro Tull, a z nowych The White Stripes. Z popu Kate Bush, Duran Duran, Simply Red. Dużo klasycznego metalu 80-90-2000, najwięcej thrashu.

Wychodzi na to, że słucham głównie staroci :/

 

Ostatnio ABBA! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim rocka, i głównie takiego z wyeksponowanymi gitarami. Ogólnie klasyka to jest to, co najbardziej lubię - Deep Purple, Rainbow, Black Sabbath, Pink Floyd, Queen, Jethro Tull, a z nowych The White Stripes. Z popu Kate Bush, Duran Duran, Simply Red. Dużo klasycznego metalu 80-90-2000, najwięcej thrashu.

Wychodzi na to, że słucham głównie staroci :/

 

Ostatnio ABBA! :)

 

Thrash przeżywa ostatnio coś w stylu renesansu ;). Słyszałeś ostatnie Artillery albo Heathen? Są ok, a nawet bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wpadła mi w ucho nowa płyta Sabatonu - Coat of Arms.

 

GozDD, premiera "Coat of Arms" 21 maja.Mam nadzieję,że 2 udostępnione "nuty" są odzwierciedleniem całej płyty,bo dla mnie są to niezłe kawałki :icon_question:.Tak jak wcześniej nie miałem ulubionego zespołu,tak teraz mogę się uznać za fana Sabaton'u :icon_question:

Edytowane przez Grzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thrash przeżywa ostatnio coś w stylu renesansu :P. Słyszałeś ostatnie Artillery albo Heathen? Są ok, a nawet bardzo ok.

 

Heh, przepraszam za małą zwłokę :wallbash:

 

No, wcześniej żadnego nie słyszałem. Są na tyle dobre, że aż wstyd się przyznać. Naprawdę niezłe pierwsze wrażenie robi

Artillery. Dobrze rytmicznie, no i mają swój styl, a to już sporo. Muszę więcej posłuchać <_<

Heathen - coś między Anthraxem a Exodusem. Czysty thrash - BARDZO technicznie, jak żywcem z lat 80-tych. Chociaż melodie mocno w pamięć nie zapadają... Ale oczywiste, że nie o to chodzi.

 

Jakbyś mógł podać kilka najlepszych kawałków jednego i drugiego? Może jeszcze jakieś inne "propozycje"?

 

Podam kilka przykładów metalowych kawałków z ostatnich lat, które mi najbardziej przypadły do gustu:

Megadeth - Play For Blood

Megadeth - Endgame

 

Gojira - Vacuity

 

Heaven & Hell - Bible Black

 

Metallica - The Judas Kiss

Metallica - All Nightmare Long

no i

 

 

 

A oprócz tego:

 

Blackmore's Night - Locked Within Crystal Ball klip kiepski :)

Duran Duran - Wild Boys

Mes Aieux - Dégénérations

Edytowane przez goldbloom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...