Skocz do zawartości

[muzyka] czego słuchacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja lubię muzykę starszą ode mnie :D Mam tutaj na myśli przede wszystkim stary rock. Pink Floyd (od Green Is The Colour po Comfortably Numb), Dire Straits (przede wszystkim takie kawałki jak What's The Matter, Baby), Genesis (Land Of Confusion itd.) & Phil Collins (zajedwabisty Easy Lover w duecie z Philipem Bailey'em). Z polskich zespołów to oczywiście Perfekt, kilka kawałków Dżemu i stare utwory Budki Suflera (Tyle z Tego Masz, Czas Ołowiu, Jolka Jolka itd.). A także ogólnie hiciorów z lat '60, '70, '80.

 

Gust mam specyficzny, wiem. Ale nie potrafię znieść współczesnej muzyki. Takie trzydziestoletnie kawałki mają coś w sobie niezwykłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja w zasadzie tez podobnie czasami :P

Dżem ale tylko z Ryśkiem,

Dire Straits - klasyka :D podobnie jak Genezis czy Pink Floyd. Rowniez AC/DC jak najdzie ochota, Deep Purple - sporo tego, Robert Plant.

 

Nie zapominać o Iron Maiden, czy Metallica bo na tym sie wychowywałem :D

 

Generalnie to niewiele jest rzeczy ktorych nie lubie ale zdarzaja sie :P

 

Po polsku lubie Kazika w różnych jego wydaniach :D , Lubie Grabarza, Lubie Anje Ortodox :D nawet ciezko wymieniac jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gust mam specyficzny, wiem. Ale nie potrafię znieść współczesnej muzyki. Takie trzydziestoletnie kawałki mają coś w sobie niezwykłego.

Oj tak :rolleyes:

Szczególnie POP, bo w Rock i Metal można znaleźć niezłe kawałki, które są w miarę nowe, ale i "zajedwabiste" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wyjścia informacji myślę skąd znaleźć kawałek wolnego budżetu.

 

Co do muzyki, to rock, metal, punk, punk rock, alternatywa i pochodne. Zespołów wymieniać nie będę bo jest tego sporo, jak kogoś interesuje to odsyłam tutaj: http://www.lastfm.pl/user/Grellenort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja słucham głównie metalu: Slipknot, Static X, Mushroomhead,i inne .... Polecam te kapele. Nie pogardzę jednak każdą inną dobrą muzyką. Nie przepadam za głupawymi kawałkami klubowymi albo totalnie zkomercjonizowanym kalpelami dance:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak borowka. Już myślałem, że tylko ja tak mam. Kiedyś na rowerku jeździłem z muzą w uszach. To raczej nie dla mnie. Podczas słuchania muzyki jestem za bardzo wyluzowany i mi się nie chce jechać B) Z tym rytmem jest coś na rzeczy. Złapałem się na tym, że próbowałem z rytmem piosenki schynchronizować kadencje. Jak trzeba było szybko pedałować to szybka piosenka nawet mi pomagała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...