Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako tubylec oczywiście przyjadę;) Może nawet zamieszkam, pomimo, że od domu mam tylko 5 km do ośrodka.

Rozmawiałem z Ivanem , przyjeżdża ze znajomymi w kwietniu, to przejedziemy planowaną traskę zlotu - mam nadzieję, że się przydam - więcej info jak coś gg. 9006438 lub Ivana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumujecie kolego IvanMTB ;)

 

Przywozisz bike, czy cos masz tam na 'miejscu'?

 

Teraz tylko niech wladza potwierdzi termin i mozna zaczac rozgladac sie za biletami, chociaz nie wiem czy mozna az z takim wyprzedzeniem?

 

No i w koncu bede musial zakupic torbe a raczej walize na nowy pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Przywoze, przywoze...

A za biletami juz sie sam rozgladalem. I wyglada ze mozna nawet z tak kosmicznym wyprzedeniem kupowac.

 

Co do latania z rowerem to ostzregam ze Ryan od 1 pazdzierniak wprowadzil nowy limit na rowery. Wraz z opakowaniem max 20kg takze walizy z miejsca odpadaja bo waza okolo 12-14 kg sztuka. Dobra, wyscielana torba albo Polaris Bike POD.

Cale szczescie ze Wizir i Easy jeszcze maja normalny limit na roweru 32kg...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

:P

Teraz nie bedzie problemu bo od Pryszcza hak mozna odkreciec ale w Inbredzie byl to ekhem lekki problem :D Od Karpatki juz zawsze demontuje tarcze.

 

A Niemiec jak to Niemiec... Sztuczka kusa :) Zobaczymy co sie objawi kolo marca...

Dzienx anyway...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość miejsc w ośrodku 3domy dalej

 

:) czy ja dobrze rozumiem ze grono frorum rowerowego mialo by byc podzielone na dwa calkiem osobne domy (kilka niewygodnych sytuacji jakie moga z tego wyniknac, nasuwa mi sie do glowy) !! czy to aby na pewno dobry pomysl ?? oczywiscie pytam tylko z czystej ciekawosci, ale byc moze i szukam dziury w calym , bo jeszcze waznym jest jak daleko sa te 3 domy dalej ;):)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat podziału nie jest jeszcze do końca pewny ale już pisze z czego może wynikać.

 

Z Orłem mieliśmy jasny układ. Mamy minimum 60osób i całe schronisko nasze. Teraz mamy problem żeby dorwać schronisko które zgodzi się na taki układ.

Wyjścia są dwa. Bierzemy 60osób do schroniska które ma 50miejsc i śpimy piętrowo lub na karimatach itp. lub robimy cywilizowane warunki ale dzielimy sam nocleg na dwie grupy. Śniadania, ognisko i cała trasa przebiega tak jak w ubiegłym roku czyli wspólnie.

 

Inna opcja bierzemy 50miejsc w schronisku a spóźnialscy na własną rękę. To mi się jednak najmniej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Nie ma co wydziwiac ;) Podzial z czysto logistycznych wzgledow ma sens.

A jak Prezio napisal i tak to co ma byc razem, bedzie razem...

 

Przy okazji: jako ze Uszolot jest miejscowy mam jakies pomysly na traski - bedziemy je objezdzac w kwietniu, ale jak by ktos mniej lub bardziej zblizony do Szzcawnicy mial jakies dodatkowe pomysly lub chcial sie przylaczyc do Przed-Zlotowego przecierania szlakow to bardzo SI...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtekkraków no chyba Cie z tym podziałem... :P;)

 

Co do dzielenia, najchętniej bym go nie robił bo to trochę klimat psuje. Jak by co, przez moje pozlotowe plany mogę się przekimać na karimacie i w śpiworze (na 90% będę miał ze sobą, pozostałe 10% wyklaruje się z czasem). Więc jedno miejsce już jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie pojawiła się szansa na super lokal w terminie 11-13czerwiec.

Schronisko "Pod Durbaszką" chętnie nas ugośći ;) za jedyne 20zł od noclegu. Śniadania i kolacje po 7zł od posiłku.

Odniosłem pozytywne wrażenie po rozmowie z właścicielem więc myślę, że można spróbować.

 

Na chwile obecną wszystkie schroniska z którymi rozmawiałem zażyczyły sobie jednak wpłaty rezerwacyjnej więc lada chwila radzę odsupłać skarpety.

 

Co powiecie o Durbaszce?

www.durbaszka.pl

 

Ahia i jedyny minus to dojazd z PKP ok 40km. Jak to powiedział Uszolot "raczej z góry" więc jak będzie podjazd on wiezie torby ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kompletnie zapomniałem o Piwnicznej Zdrój - zdecydowanie bliżej, bo tylko 15 km do schroniska na Durbaszce, lecz za to około 10 km pod górkę asfaltowym podjazdem. Według mnie, to o wiele lepszy pomysł niż wleczenie się 40 km ruchliwą drogą...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...