Skocz do zawartości

[buty spd]Buty SPD do 200zł


micferrari

Rekomendowane odpowiedzi

ja Proponuj kupić buty do mtb z 2 rzepami i 1 klamrą. Inaczej czyli albo sznurówki albo wszystkie rzepy nie ma to zbyt dużego sensu. Problem jest taki że za 200zł nie ma za bardzo w czym wybierać bo nawet na allegro nie znalazłem nowych takich butów w takiej cenie. Jeżeli możesz dołożyć te 50-80 zł to proponuje http://www.allegro.pl/item770948449_najnowsze_buty_shimano_mtb_sh_m086_2009_r_47.html http://www.allegro.pl/item760335922_najnowsze_buty_shimano_mtb_sh_m086_2009_r_42.html A jeżeli nie możesz to te lub coś w tym stylu: http://www.allegro.pl/item760897701_buty_scott_comp_srebrne_wyprzedaz_w_wa.html#gallery lub http://www.allegro.pl/item770703173_shimano_sh_m076_wyprzedaz_40_taniej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

accentinferno, wytłumacz mi proszę, czemu buty na same rzepy nie mają sensu?

 

Moze i klamra jest lepsza ale ja porownywalem m086 z m122 i klamra w tym pierwszym bucie tragicznie sie obslugiwala. Brak mozliwosci latwego i szybkiego zdjecia. Wyglad i podeszwa tez mi nie pasowaly. W tym przedziale cenowym nie ma sie co szarpac na klamre. To jak kupowanie makrokesza z ciulatymi tarczami.

Dzisiaj juz pierwsze koty za ploty :rolleyes: Powiem szczerze ze spodziewalem sie wiekszego powera ale chyba to z czasem przyjdzie bo jak na razie nie umiem pewnie do konca wydobyc z nich MOCY :D. M122 sa bardzo przewiewne o czym sie dzisiaj przy temp 4stopni przekonalem :D Musze kupic ochranicze. But wygodny. Nie spodziewalem sie ze tak mocno moze trzymac taki rzep. Buty sciaga sie w tempie N+1 bez problemow. Wziąłem niebieskie bo myslalem ze beda mniej szpanerskie niz biale :D Wchodze do domu a moja kobita mowi "A co one takie szpanerskie ?" :thumbsup: Bloki i reszta wszystko ladnie poszlo. Montaz prosty i bez specjalnych problemow. Dalem 250 PLN. Uwaga. Nie ma co przeginac z ta numeracja i mierzyc. Zamowilem poczatkowo 43 a potem dopiero wsadzilem na noge i wyszlo ze jednak nie w kazdym przypadku te opowiesci ze o 3 numery shimano zaniża. W moim przypadku okazalo sie ze jest jak w butach normalnch. Tym bardziej ze tam nie ma polowek.

Gleby nie bylo. Ale dopiero 30km zrobione wiec wszystko przede mna ;) Poznalem ta bezsilnosc kiedy sie chce machac nogami a tu lipa buahahaha ale na szczescie w pore jakos sie udalo wypiac. Dopasowanie blokow zostaiwm juz na potem. Na razie sa std ustawione i musze sie przyzwyczaic i poznac. Dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też oglądałem M086 i jakość wykonania budziła wątpliwości. Natomiast ja mam Spece Sporty, one są też teraz w granicach 250 zł do dostania. Zapisane na 3 rzepy, które trzymają super, nie jeździłem z klamrą więc ciężko mi się wypowiadać, noga 3ma się super. Podeszwa jest twardsza niż shimano, dla mnie to jest plus.

 

Co do przewiewności to jest super sprawa na lato, naprawdę fajnie się jeździło jak ci wiało w stopę, a teraz no cóż trza ochraniacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

WITAM:p

MAM PYTANIE A MIANOWICIE MIAŁEM BUTY SHIMANO SH-122 ALE ODSPRZEDAŁEM JE KOLEDZE I TERAZ PRZYDAŁO BY MI SIĘ KUPIĆ JAKIEŚ BUTY NA TYCH SHIMANO BARDZO DOBRZE SIĘ JEŹDZIŁO ALE MYŚLAŁEM O CZYMŚ LEPSZYM CENA JAKĄ MOGĘ DAĆ TO 260 ZŁ (MOŻE BYĆ TEŻ TEN SAM MODEL SHIMANO TYLKO W DOBREJ CENIE (IM TANIEJ TYM LEPIEJ :)) )

CO POLECICIE PROSZĘ O LINKI

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM:p

MAM PYTANIE A MIANOWICIE MIAŁEM BUTY SHIMANO SH-122 ALE ODSPRZEDAŁEM JE KOLEDZE I TERAZ PRZYDAŁO BY MI SIĘ KUPIĆ JAKIEŚ BUTY NA TYCH SHIMANO BARDZO DOBRZE SIĘ JEŹDZIŁO ALE MYŚLAŁEM O CZYMŚ LEPSZYM CENA JAKĄ MOGĘ DAĆ TO 260 ZŁ (MOŻE BYĆ TEŻ TEN SAM MODEL SHIMANO TYLKO W DOBREJ CENIE (IM TANIEJ TYM LEPIEJ :)) )

CO POLECICIE PROSZĘ O LINKI

POZDRO

 

Shimano SH-M086 z klamrą lata teraz na Allegro za 230-245zł (chwilowo Allegro chyba padło, ale jest dużo aukcji i sprzedają się wyśmienicie). Chociaż koledzy wyżej piszą, że "122" lepsze.

 

Następnym razem nie pisz wielkimi literami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem nie pisz wielkimi literami.

Sorry tak jakoś mi się pisało :)

 

a co do butów to chyba m-122 jeszcze raz kupie tylko muszę numer 46 w dobrej cenie dorwać jakbyście mieli jakieś aukcje albo sklepy z tymi butami w fajnej cenie to piszcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...