Skocz do zawartości

Rowery Holenderskie


riley2pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie posiadam Holenderski manhattan 28" najlepiej zachowany egzemplaż

-chromowane:koła.lampy,kierownica,sztyca,klamka hamulca,błotniki,dzwonek

-opony z białym bokiem

-3 biegi w piaście sachs

-rogi wave

-ogromną przednią chromowaną lampę przerobioną na ksenonową

-nowe gumowo chromowane pedała

-nowe chromowane pancerze

-nowe linki od motoru bo rowerowe słabe

-obudowa łańcucha AEM

-2 liczniki

 

Maksymalna prędkość jaką osiągnąłem przyt odpowiednio skorygowanym licznikiem z niewielkiego wzniesienia i w bezwietrzny dzień to 62,4 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam rower Gazelle Toer Populair, dokładnie taki jak tutaj:

 

http://www.chillride.pl/details:4728/gazelle+toer+populair+t3+man

 

Prezentuje się wspaniale, ale najważniejsze, że jeździ się bardzo przyjemnie.

Ciekawostką jest zastąpienie linek stalowymi drutami. Kremowe opony, skórzane siodło, oraz ręczne malowanie dopełniają retro charakter mojego bicykla. Rower idealnie nadaje się do jazdy po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

www.SolidneRowery.pl nowy sklep internetowy z rowerami holenderskimi.

 

Zajmujemy się dystrybucją rowerów holenderskiej marki „POPAL”. U nas znajdą Państwo najpopularniejsze modele z kolekcji „POPAL” jak również rowery używane znanych holenderskich marek, takich jak: Gazelle, Batavus, Sparta. W chwili obecnej posiadamy w stałej sprzedaży około 30 rowerów nowych i 70 używanych, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Nasze rowery sprowadzamy z Holandii i wybieramy tylko te najbardziej aktualne modele z nowszych kolekcji. Oferujemy tylko rowery w dobrym i bardzo dobrym stanie technicznym oraz dbamy o to, aby nasz towar i usługi były jak najwyższej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a ja mam pytanko do posiadaczy holenderskich cacek :)

Moja panna truje mi tyłek bym zakupił jej taki rowerek. Nie miałem jeszcze na żywo możliwości obejrzenia/dotknięcia roweru w tym stylu i nie bardzo wiem jak rozmiarowo one wypadają. Moje dziewczę ma ok 175cm wzrostu i chciałbym prosić Was o podpowiedź jaki rozmiar byłby odpowiedni.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Holendry są duże. Koła 28", rurka podsiodłowa najczęściej 51cm. Gwarantuję Twojej dziewczynie wygodną jazdę na każdym holendrze. Właściwie to różnią się tylko ramą (męska lub damska, bo nie liczę rowerów dziecięcych, które są zaopatrzone w 26" koła) ale nie rozmiarem.

 

@gulegule, Twój Raleigh jest po prostu fantasmagoryczny :woot::thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja od niedawna poruszam się na cargo bike'u Bullitt i muszę powiedzieć, że zakochałem się w tym sprzęcie smile.gif

jak to wygląda możecie zobaczyć tutaj: www.larryvsharry.com

 

Witam!

 

A skąd kupiłeś swój bajk? Nowy czy używany? Dasz jakieś foto swojego sprzętu? Prowadzę w Krk bloga na którym zbieram info o tutejszych cargo bajkach.

Ja od jakiegoś czasu marzę o cargo, ale na polskim rynku słabo z takimi sprzętami, trzeba sprowadzać. Zwłaszcza jeśli myślę o rynku wtórnym, nowe carbo jak bakfiets albo gazelle są dość drogie. Znacie namiary na kogoś kto ściąga takie rzeczy do polski?

 

Pozdraiam,

 

www.SolidneRowery.pl nowy sklep internetowy z rowerami holenderskimi.

 

Zajmujemy się dystrybucją rowerów holenderskiej marki „POPAL”. U nas znajdą Państwo najpopularniejsze modele z kolekcji „POPAL” jak również rowery używane znanych holenderskich marek, takich jak: Gazelle, Batavus, Sparta. W chwili obecnej posiadamy w stałej sprzedaży około 30 rowerów nowych i 70 używanych, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Nasze rowery sprowadzamy z Holandii i wybieramy tylko te najbardziej aktualne modele z nowszych kolekcji. Oferujemy tylko rowery w dobrym i bardzo dobrym stanie technicznym oraz dbamy o to, aby nasz towar i usługi były jak najwyższej jakości

 

A ściągacie też cargo bajki? Interesowałby mnie jakiś taki z przednim bagażnikiem jak ten:

post-136701-0-23905600-1329520266_thumb.jpg

 

lub jakiś klasyczny Long John?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Aktualnie posiadam rower Gazelle toer populair z 8-biegową przerzutką Shimano i rolkowymi hamulcami.Może zdziwi fakt że rower to tzw. damka ale ja nazywam go unisex ze względu na budowę ramy.Rower jest bardzo stylowy , pięknie wykończony ozdobieniami a także niklowanymi częściami. Kremowe opony oraz legendarne siodełko firmy Brooks dodają stylu pewnej epoki. Ważnym elementem jest podkowa zabezpieczającja Axa Defender którą możemy dodatkowo wykorzystać wpinając w nią łańcuch lub linkę.

post-149406-0-95105600-1331633429_thumb.jpgpost-149406-0-95105600-1331633429_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Czy ktos moze jest w posiadaniu naklejek albo wazornika/projektu zeby samemu zrobic albo ma namiary na sklep gdzie mozna kupic do roweru Pointer Glorie ?

odrestaurowlem ww rower rama zostala wypiaskowana, pomalowana proszkowo i do pieca na sliczny "ognisty czerwony" niestety po tej czynnosci naklejek brak a bez nich jakos tak nie ma dopelnienia w projekcie.

za kazda pomoc z gory dziekuje.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...