Skocz do zawartości

[Trening]Trenażer a rower stacjonarny?


Kubus18

Rekomendowane odpowiedzi

a po co kupować takiego grata? nie dość, że droższy to gorszy i zajmuje sporo miejsca. A tak to wstawiasz rower w trenażer i lecisz i co najważniejsze w pozycji takiej jaką masz na zawodach. Regulacja w magnetycznych w zupełności wystarcza, napęd zużywa się minimalnie - nie widzę sensu w stacjonarnym czy też spinningowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie było już o tym...generalnie moim zdaniem taki rowerek można używać zamiast trenażera, a jest przy tym nie zniszczalny praktycznie...mój kumpel kupił za grosze kilkuletni rower intensywnie eksploatowany na zajęciach spinningu i wszystko w nim działa płynnie i bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam

zakupiłem rower spiningowy, spd pasują, pracuje tak cicho że prawie nie słychać, , wcześniej pozyczyłem trenażer Elit - nie wiem jaki model - ale mimo specjalnej opony generował spory chałas. Przewaga trenażera wg mnie jest tylko taka że można szybko złożyć i schować , nie zajmuje miejsca.., i tyle. Na stcjonarnym mozna ustawić nawet taki opór ze nie przekrecisz korbą, duzy zakres ustwień ( siodełka i kierownicy ) powoduje to że mozesz miec odczucie jakbys jechał na swoim rowerze,

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nie zawsze da się wymienić siodełko i wybrać odpowiednią długość korb. Ale patrząc perspektywicznie też zamierzam w przyszłości kupić rowerek spiningowy, bo jeżdżąc na takim na siłowni i porównując go z moim Tacx`e Cycleforce to jeśli chodzi o aspekt hałasu to jest to przepaść niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...