Skocz do zawartości

[działy] może nowy dział ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ok, więc przedstaw mi te tematy ( same tytuły ) bo odnoszę wrażenie, że chcesz stworzyć instrukcję napraw promu kosmicznego, a nie roweru skoro ma tego być kilkanaście stron wątków... ?

 

Jak będzie faktycznie taka ilość tego towaru to można pomyśleć np nad subforum serwisowym w faqu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

tworzy się bezsensowna dyskusja o jakiś ideach, a nikt nie jest w stanie zrobić czegoś konkretnego i spłodzić solidnego tekstu, który byłby przydatny dla niejednego rowerzysty. Co za różnica w jakim dziale? I tak i tak nikt nie wyraził chęci, a jak już to skopiował tekst z innej strony, w dodatku nieaktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tworzy się bezsensowna dyskusja o jakiś ideach, a nikt nie jest w stanie zrobić czegoś konkretnego i spłodzić solidnego tekstu, który byłby przydatny dla niejednego rowerzysty. Co za różnica w jakim dziale? I tak i tak nikt nie wyraził chęci, a jak już to skopiował tekst z innej strony, w dodatku nieaktualny.

 

 

W sumie to masz rację, że nikt nie jest w stanie tego zrobić, ale można by zachęcić forumowiczów (za pomocą przyznania jakiejś rangi) do tworzenia instrukcji.

 

 

Ok, więc przedstaw mi te tematy ( same tytuły ) bo odnoszę wrażenie, że chcesz stworzyć instrukcję napraw promu kosmicznego, a nie roweru skoro ma tego być kilkanaście stron wątków... ?

 

Kilkanaście stron no to trochę przesadziłem, ale ...

 

Jak będzie faktycznie taka ilość tego towaru to można pomyśleć np nad subforum serwisowym w faqu

 

o to właśnie mi chodziło, bo tematów dotyczących serwisowania jest dużo. Chyba nie trzeba wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest subforum szosowe, to może parę osób byłoby zainteresowanych subforum o rowerowych sportach grawitacyjnych. Czasem widuję posty dotyczące street'u/dirt'u i BMX ale są one rozrzucone po całym forum. Fajnie byłoby żeby, ktoś zebrał to do kupy. Może nawet jakiś słownik, gdzie ktoś w jakiś docierający do normalnego człowieka słowach, wytłumaczyłby o co chodzi w tych barspianach i wallrideach.

Pomyślałem też o tematach o trialu rowerowym, ale to chyba zbyt niszowy sport - chociaż fajnie się ogląda coś takiego jak to:

(wiem, że wszyscy już chyba widzieli, ale zawsze to robi na mnie wrażenie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...