Skocz do zawartości

[ Hamulce] nietypowe zastosowanie-ciekawostka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bardziej jako ciekawostka.Dziś w pracy mnie zatkało.Maszyna do zdzierania wykładzin z hamulcem Magura.Nie wiem czy tarcza ale bardziej obstawiam za szczękami.Działa nietypowo bo po wciśnięciu klamki maszyna rusza więc odwrotnie niż w rowerze.Mocny jak diabli bo maszyna ma dużo pary.Pare fotek.A czy ktoś spotkał się z nietypowymi produktami firm branży rowerowej?pozdro

post-116912-1252521438,72_thumb.jpg

post-116912-1252521735,82_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Bardziej jako ciekawostka.Dziś w pracy mnie zatkało.Maszyna do zdzierania wykładzin z hamulcem Magura.Nie wiem czy tarcza ale bardziej obstawiam za szczękami.Działa nietypowo bo po wciśnięciu klamki maszyna rusza więc odwrotnie niż w rowerze.Mocny jak diabli bo maszyna ma dużo pary.Pare fotek.A czy ktoś spotkał się z nietypowymi produktami firm branży rowerowej?pozdro

Nie jest to hamulec tylko sprzęgło zapewne. Polecam http://www.magura.com/ jak widać nie jest to firma tylko branży rowerowej, wiec żadna ciekawostka z tej ciekawostki ani hamulec z tego sprzęgła :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...