Skocz do zawartości
  • 0

Mały tuning roweru romet wigry


Gość Przemek

Pytanie

Gość Przemek

Cześć

Więc tak: jest to forum rowerowe więc chciałbym się Was spytać jak stuningować jeden z moich rowerków, a chodzi o Romet Wigry "składak". Myślałem o jakiś dobrych diodach białych by lepiej mi świeciły niz te zarówki o mocy 2,4wat. Mam zamiar je wmontować w dwie obudowy lamp rowerowych które zamontuje w miejsca gdzie się przykręca do widełki po obu stronach błotnik. Na tył też jakieś oczywiście diody czerwone które zamierzałbym wmontować je wraz z oprawkami w błotnik. Chcę tez w nim takie coś jak kierunkowskazy i światło STOP ale to juz póżniej. Co najważniejsze to chcę zedrzeć stary zielony lakier na jakiś inny fajny kolorek tylko przydały by się jakieś wzorki (coś jak tribal) i polakierowanie felg rowerowych (szprych itd.)

 

A więc czekam na wasze propozycje

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając już (nie)ideę agrotuningu to mamy Ci powiedzieć jak masz pomalować, żeby Ci się podobało? To Twój rower i Tobie się ma podobać, a pytanie innych o ogólny plan jest bardzo chybione, bo co osoba to inna wizja. Gdybyś przedstawił jakiś plan czy zarys konkretniejszy to można się wyrazić czy to do siebie pasuje itp., ale też nie czy jest ładne, bo każdy widzi to inaczej. Choć podejrzewam, że konkretniejsze przedstawianie spotkałoby się z pewną "krytyką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemek

no wiem ale podajcie cos by byl ten kolor taki by sie zucal w oczy tylko nie przesadzajcie z jakimis glupimi pomyslami myslalem by caly rower pomalowac na czarno , tu gdzie stykają klocki hamulcowe obreczy to na czarno tez a reszta tzn szprychy itp na czerwono tylko nie wiem blotnikami czy tez pomalowac bo swoj fabryczny kolor to chrom

 

wiem tez ze nikt z was nie ma kierunkow tylko pytam bo mialem pomysl by wstwic z przodu kierunki w kierownicy tzn wywiercic otwory na 5 mm diody zamontowane w raz z oprawkami w kierownice

 

Prosze sie wypowiedziec co dalej robic

 

BRAK POLSKICH ZNAKOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można pofantazjować to: hyyymmmmmmm??? Przednie lampy bym zrobił dwie po obu stronach koła. Do tego muszą być jakieś stylowe lampki przerobione na diodowe jak napisałeś i oczywiście muszą być w nich postojowe. Tył też zrobił bym dwie małe lampki przerobione na diody z postojówkami. Wszystkie kabelki pochowane w ramę. Co do malowania to dobry pomysł, mógłby być wytatuowany. Czarny z lekko jaśniejszymi wzorami. Koniecznie bagażnik. Duży srebrny dzwonek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...