Skocz do zawartości

[kask] MET Estro


bts

Rekomendowane odpowiedzi

Kask kupiłem za ponad 300 zł w Firma Kalita (polecam). Rozmiar L (Large, 58-60 cm), kolor biały. Prezentuje się on tak (zdjęcia realne):

 

estrowhitebig.th.jpg

 

Posiada 20 otworów wentylacyjnych. Regulację zapewnia "suwak" z tyłu (widoczny na zdjęciach). Kask jest przeznaczony na szosę - nie posiada daszku. Waga to wg producenta 280 g, dokładnie nie mam jak tego zweryfikować, ale faktycznie jest lekki.

 

Do jego zakupu skłoniło mnie przede wszystkim to, że bardzo dobrze leży na mojej głowie (jest dość głęboki) - nie przesuwa się podczas jazdy (czego nie mogłem powiedzieć o moim poprzednim kasku firmy b-skin).

 

Jedyną wadą, jaką mogę póki co stwierdzić jest nierówne wykończenie styropianu/lakieru w niektórych miejscach. Nie rzuca się to jednak w oczy. Generalnie to jeśli miałbym drugi raz kupować kask wybrałbym ten sam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

5 lat zleciało, a kask nadal służy :) Ten Met to chyba był jeden z najlepszych moich zakupów. Na szczęście w zetknięciu z asfaltem go nigdy nie wykorzystałem, w lesie się przyrysował tu i tam ale poza tym trzyma się nieźle. Tylko wkładki się zużyły i nie są już zbyt miłe (ale chyba wciąż znośne, skoro nawet mi się nie chce nowych na allegro zamówić). Polecam, z tego co widzę to wciąż jest dostępny w innych malowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...