Skocz do zawartości

[Szczecin] Wspólne śmiganko


MichalK

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie wypadu nad morze - jeździliśmy już kilka razy do Pobierowa i Międzyzdroji, większość bocznymi drogami więc ruch samochodów mały, dla lewobrzeża to będzie 220-230km w obie strony. Ja proponuję termin pod koniec sierpnia 27-31, zależy jeszcze od pogody. Średnia całej trasy ~26km/h ok 8,5h samej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja chyba jutro przejade sie do miedzyzdrojow. ze 3 lata temu ost raz tam jechalem, unikajac "trojki", ale teraz za cholere nie moge sobie przypomniec jak jechalem. z prawobrzeza wychodzilo jakies ok 90 km w jedna strone. jak mozesz to podaj swoje trasy, bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma przewodnika? Jak by co to znam tylko trasę maratonu.

Panowie jeździmy coś w weekend ale w teren. Musze się odegrać za ostatni wypad do Schwedt :)

Ja jestem za śmiganiem po Bukowej, ale jak nie będzie chętnych to pojadę "gdziekolwiek" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może o 10.00 w niedzielę na polanie przy Szmaragdowym (tam gdzie start/meta Gryfa). Dla lewobrzeżnych proponuję spotkanie pół godziny wcześniej tam gdzie ostatnio (czyli na dole Wyszyńskiego przy kioskach). Dajcie znać kto będzie.

Oby tylko pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szosę zawsze chętnie, wieczorami po pracy min 40km po miescie i kolo Arkonki, jesli ktos ma ochote posmigac wspolnie to niech da znac. W tą niedzielę niestety mnie nie ma, ale jak by jakis wiekszy wypad sie szykowal to jestem za.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w niedziele 10.30 na głębokim. A jak ktoś chce to jutro o 10.00 pod Turowskim i jedziemy do puszczy.

Jutro o 10.00 bardzo chętnie bym się wybrał, ale pracodawca o tej porze to pozwala mi zrobić jedynie przerwę na drugie śniadanie :D

W niedzielę o 10.30 przy wejściu na kąpielisko(na skrzyżowaniu przy światłach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...