Skocz do zawartości

[BikeMania] , czyli wasz początek


Rekomendowane odpowiedzi

To ja też coś napisze na temat mojej BikeManii.. A zaczęła się ona jak jakieś 4 lata temu gdy mój stalowy rumak odmówił współpracy kupiłem okazyjnie Rower za 120zł :D Był to cross Daimond back nie pamiętam modelu z chromo-molibdenową ramą(która cały czas wisi w garażu, kocham ją :) ) i kompletną Grupą osprzętu Shimano Exage. Na dzień dobry do wymiany poszedł napęd. Korba trekkingowa Truvativa, napęd 8-biegowy, i V-ki Avida SD3. I zaczęła się pogoń za prędkością i pościgi Ciężarówek. Później do zestawu dołączyły nowe koła, z cienkimi oponami oraz lemondka :) i tak zaczęła się na poważnie moja przygoda z rowerami.

 

Od tego roku jednak stwierdziłem, że ściganie się z samochodami to nie to :) zimą złożyłem sobie full-ika takie niby nic ale zawsze i już od stycznia zacząłem jeździć uciekając jak najdalej się da od cywilizacji. Wszyscy mówią, że to już choroba, bo całą kasę jaką mm to ładuje w rower, każdą wolną chwilę spędzam na rowerze i mówię tylko o rowerze, tylko babcia mnie rozumie i sypnie czasami groszem i powie kup sobie coś do roweru ;P

 

Pozdrawiam wszystkich "chorych"!!! Nie leczcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacżłem jzde w wieku ok 4 lat:) Miałem wtedy taki zielony rowerek z bocznymi kółkami produkcji zsrr:)Ledwie go pamietam.Strasznie ciezko chodził ale sie tym nie zrazałem:P

Potem był bmx rometw wieku ok 7-10 lat. Tez sie psuł, ale ostro nim jezdziłem...heh pamietam jak wchodziłem w zakrety czy hamowałem tylmim kołem i robiłem kontry kierownicą:)

Dlatego czesto tata musiałmi ja spawac:)

Potem na komunie dostałem dobrego..ale jednak makrokesza na ktorym jezdziłem jeszcze w 1 liceum.

Zepsuł sie niestety...(mały wypadeczek:) i stwierdziłem ze nie opłaca sie go remontowac.Mam z nim swietne wspomnienia:)

Teraz zamierzam kupic nowy rower, ale jeszcze nie wiem czy treking czy kolarke:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...