Skocz do zawartości

[posty] edycja tematu


madek

Rekomendowane odpowiedzi

powiedcie mi jedno, ktory to mądry (inaczej...) wyłączył mozliwosc edycji tematu po napisaniu posta? dlaczego post mozna edytowac przez te 15 minut a temat nie?

 

przez tą głupote tematy lądują w smietniku i ludzie sie wkurzaja, tak jak ja. kazdemu moze sie zdarzyc nie napisac kwadratowych nawiasów przed tytułem. czy z tego powodu musze byc traktowany jak debil ktory nie zna regulaminu?

 

bo drugi raz tego samego pisac po prostu nie mam ochoty, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - to jak ze strzelaniem w ciemno: naciskam spust a dopiero później patrzę dokąd kula poleciała...

czytanie ze zrozumieniem w polskim narodzie ogólnie lezy - a wg mnie przetrawienie dwa razy tego co się spłodziło nic nie kosztuje - od tempa pisania nie zależy przecie niczyje życie.

i tak jak napisała ecia - zawsze jest jakieś wyjście.

jak pokazuje forumowe (i nie tylko forumowe doświadczenie) tylko zdecydowane, energiczne - może ciut drastyczne - metody sprawdzają się najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co raportowac skoro teoretycznie moglbym to zrobic w 5 sekund samemu? Mysle ze raport w zamysle sluzy raczej do informowania o naruszeniu regulaminu, i bynajmniej nie przez siebie samego.

 

kurcze - to jak ze strzelaniem w ciemno: naciskam spust a dopiero później patrzę dokąd kula poleciała...

 

Oh przperaszam Panie nieomylny, myslacy zawsze 5 razy zanim cokolwiek zrobi. :)

 

Ale co moge wiedziec JA, noob bedacy na forum dluzej niz Pan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem ŚCIŚLE dotyczy twojej osoby.

 

CZYTAJ TO CO PISZESZ. metoda gwarantowanie skuteczna. wtedy KTOŚ nie bedzie miał nawet minimum roboty z twoim tematem - czyli śmietnikowego sprzątania niedoróbek.

jakby na to nie patrzeć - metoda JEDNORAZOWEJ ingerencji w treśc tematu - czyli przy jego pisaniu - jest najbardziej oszczednym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściśle mojej osoby? Dlatego ze tylko ja napisalem o tym temat?

 

NIE PYTAM JAK PISAC, TYLKO DLACZEGO TAK JEST. Czy kazdy post pisany jest w spokoju, ciszy i pełnym skupieniu? Czasem pisze sie w pospiechu i podejrzewam ze takich sytuacji jest wiele, nawet u starszych stazem forumowiczów. Bo to co piszesz odbieram jako "jestes debilem bo nie przeczytales drugi raz tematu i nie dodales nawiasików". Nastepnym razem tresc postu napisze sobie najpierw markerem na scianie, zeby czasem nie odwazyc sie popelnic bledu.

 

Z mojej strony EOT. Ten temat tez sobie usuncie, w koncu tez naruszam pewnie jakis punkt regulaminu, ktorego nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisanie tematu to nie jest pośpieszne naciąganie prezerwatywy w dyskotekowym kiblu by zaliczyć panienkę ani licytacja na allegro Upragnionego Dobra do ostatniej sekundy - chcesz zmieniać zasady bo ci się spieszy? ale gdybyś później musiał edytować temat to już nagle z pośpiechem nie miałbyś nic wspólnego? no cóż....

administracja tępa i głucha na sugestie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobo, w tym wypadku jednak administracja nie ma do końca racji - bo skoro cały post można edytować przez jakieś 10-15 minut, to jaka różnica w dodaniu możliwości edycji tematu i opisu do niego?

Zasady zasadami, ale zdarza się czasem palnąć jakiś błąd, ewentualnie pisać dosyć późno kiedy to zmęczenie daje o sobie znać. Ostatnio sam zakładając temat o amorku musiałem 5 sekund po napisaniu raportować na samego siebie bo przeoczyłem kwadraciki - a posta przeczytałem 2 razy przed wysłaniem czy jakiegoś błędu nie popełniłem.

I z prezerwatywami to raczej nie miało wiele wspólnego, więc nie rozumiem skąd takie porównania... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie porównania, jaki ton wypowiedzi autora tematu. Odrobina netykiety nikomu jeszcze nie zaszkodziła - a właśnie w tej kwestii madek balansuje już na granicy tolerancji (w nawiązaniu do wątpliwości z jego ostatniego postu: pkt 5f Zasad Pisania). Wszystko da się załatwić - pod warunkiem, że staramy się to zrobić spokojnie i kulturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, taki sam odzew ze strony Mod/Admin Team-u.

Fakt, może i madek nie jest mistrzem 'netykiety' ale na pytanie odnośnie możliwości włączenia opcji edytowania tematu (co moim skromnym zdaniem jest jak najbardziej uzasadnione) dostaje odpowiedź żeby nauczył się czytać i używać guzika RAPORT... No ale może tylko dla mnie to wydaje się dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

madek już za sam ton wypowiedzi powinien iść na urlop. Skoro nazywasz MNIE 'mądrym (inaczej...)' - sarkazm, to sam przekreślasz jakąkolwiek szansę na udzielenie Ci kulturalnej wypowiedzi. Zapewne sprawy w urzędach i na codzień załatwiasz w podobny sposób...

 

Nikt do tej pory nie zgłaszał tego problemu, ale jeżeli to faktycznie ułatwi wam życie, możecie edytować zarówno swoje posty jak i tematy przez 10 minut od ich napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, taki sam odzew ze strony Mod/Admin Team-u.

Fakt, może i madek nie jest mistrzem 'netykiety' ale na pytanie odnośnie możliwości włączenia opcji edytowania tematu (co moim skromnym zdaniem jest jak najbardziej uzasadnione) dostaje odpowiedź żeby nauczył się czytać i używać guzika RAPORT... No ale może tylko dla mnie to wydaje się dziwne.

Pytanie uzasadnione - sposób, w jaki je zadał, absolutnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz moze troche mnie poniosło, ale to chyba moze sie zdarzyc jak za taka glupote temat leci do smietnika (zwlaszcza ze blad zauwazylem od razu, tylko nie skojarzylem zeby nacisnac raport)

 

I tym bardziej nie wierze ze nikt nigdy o tym nie pisal, bo sam czytalem kiedys posty z podobnym pytaniem do mojego... dlatego zdziwilo mnie ze tak oczywista funkcja jest wylaczona.

 

Mieciu... nie, nie zalatwiam tak spraw na codzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ciebie troche ponioslo. To nie pierwszy raz gdzie spotykam sie z nietolerancja a wrecz agresja ze strony administracji. W pelni zgadzam sie z uzytkownikami madek i Janisław

 

Skoro tak wam sie nie chce poprawiac tematow i wywalac ich do kosza, to po prostu dajcie mozliwosc edycji i poprawy postow na dluzej niz 15 minut.

 

Poza tym za pomyslem trwalej edycji przemawia chocby dzial mania lekkosci, gdzie kazdy moglby zaktualizowac w jednym poscie specyfikacje roweru zamiast pisac kolejny na pol strony, w ktorym podkreslona na grubo bedzie jedna nowa czesc ;)

 

To tylko jeden z argumentow, a jakby sie nad problemem zastanowic dluzej znalazloby sie wiecej.

 

Czemu admini z gory zakladaja ze my, zwykli uzytkownicy to debile? B)

Kazdy ma prawo do bledow i ortograficznych i merytorycznych i kazdych innych...

 

A administracja glownie powinna kontrolowac 2 pierwsze (ale bez przesady! :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy raz gdzie spotykam sie z nietolerancja a wrecz agresja ze strony administracji

Widać, że na innych forach też się poznali na twoim olewackim stylu w stosunku do ustalonych zasad.

 

Skoro tak wam sie nie chce poprawiac tematow i wywalac ich do kosza, to po prostu dajcie mozliwosc edycji i poprawy postow na dluzej niz 15 minut.

Anarchia to nie na tym forum.

 

Czemu admini z gory zakladaja ze my, zwykli uzytkownicy to debile? huh.gif

A czemu rząd tworząc coraz to nowsze prawa zakłada, że społeczeństwo to banda kryminalistów i oszustów?

 

A administracja glownie powinna kontrolowac 2 pierwsze

O tym na pewno nie będziesz decydował ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...