Skocz do zawartości

[piaskowanie - malowanie - gdzie?]


kubecky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nadzieje, ze umieszczenie tego pierwszego postu w moim forumowym zyciu powiedzie sie i nie naruszy regulaminow:)

 

Otoz problem moj jest nastepujacy: mieszkam w Londynie, kupilem wlasnie LeMonda single speeda, ale mam caly czas stary rower (w zasadzie teraz to gora czesci, bo go rozkrecilem na czynniki pierwsze), rama stalowa torowa, piekne haki do tylu, krociutkie widelki tylne (kolo prawie dotyka rury podsiodlowej), slowem dobry material na naprawde hardkorowe ostre kolo. Kumpel wlasnie autkiem wybiera sie do Polandii i planuje wcisnac mu te wlasnie rame, zeby oddal ja w dobre rece panow lakiernikow, ktorzy ladnie wszystko wypiaskuja i polakieruja jak nalezy (proszkowo chyba to sie nazywa). Szperajac w necie na innych forach, obilo mi sie o oczy, ze taka usluga w PL jest naprawde niedroga, koszt max 100 zl.

I tak niezbyt wielkim kosztem zloze sobie drugiego bike'a na weekendowe szalenstwa na londynskich ulicach, cos naprawde prostego, ale hardkorowego.

 

Pytanie wiec: czy ktos zna jakis dobry warsztat lakierniczy, gdzie zrobia mi to solidnie? Preferowany bylby oczywiscie Kolobrzeg, bo stamtad pochodzimy z kumplem, ale Koszalin czy Szczecin nie stanowi problemu. Prosze o ewentualne namiary, adresy, telefony. Z gory dziekuje. Jak juz projekt 'mojego ostrego' ruszy, zarzuce jakies foto. Mam chyba jakies zdjecie przed rozkreceniem na czesci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...