Skocz do zawartości

[rogi] Założenie rogów...


Shinwkryon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Niby prosta sprawa i część z Was może się śmiać :P ale mam problem z założeniem rogów

dsc00001u.jpg

Próbowałem odkręcić i przesunąć (zeby było miejsce na rogi) klamki od hamulców, ale śruba ani rusz.

Czy wobec tego mam obciąć te pare centymetrów chwytów?

A jak nie to co?

Z góry dzięki za odpowiedź i proszę się nie śmiać w takich sprawach to ja jestem zielony :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci nie będą przeszkadzały krótsze chwyty to możesz obciąć i zamontować rogi.A jak nie to odkręcić klamki i poprzesuwać wszystko.Imbus jakaś przedłużka i spróbować -delikatnie tylko .Można psiknąć jakimś preparatem do zapieczonych śrub.Kto tak mocno zakręca śruby klamek hamulcowych :D .Jak będziesz zakręcał możesz na śrubę dać troszkę smaru,nawet tawot może być i dokręcić z wyczuciem nie na chama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniałem kierownice rogi i chwyty....

Oczywiscie ostatnia śruba (od klamki hamulca) sie obkręciła no i nic nie wyszło nie szlo niczym odkrecic :)

 

Jedyne rozwiazanie w tej sytuacji : wiertarka w dłoń i wiertło tytanowe ;):D

rozwiercilem, skoczylem do "Metalowca" po dwie nowe srubki i juz jest lepiej niz fabryczne :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 i wąska?

Ja mam rogi na kierze 58 i jest OK, ale widziałem kierownice 56 z rogami i też było dobrze. Musisz przesunąć manetki i klamki do środka, a same chwyty albo zdejmujesz i zakładasz na mokro, albo odkręcasz, przesuwasz i przykręcasz. Zależy jak są mocowane i jakie to chwyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...