Skocz do zawartości

[crash test] Hardcorowy test SRAM 9.0 !


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde. Sporo się zastanawiałem i chyba muszę to napisać...

 

Jak Wam się aż tak bardzo nudzi i macie taki nadmiar starych, ale wciąż sprawnych części to możecie mnie wysłać. Ja właśnie takiego SRAMA bym przyjął z pocałowaniem ręki.

 

Gdyby ktoś zamierzał zrobić następny taki crash test to wcześniej proszę napisać do mnie. Może tym co właśnie zamierzacie roz********* możecie komuś (np. mnie) bardzo pomóc. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To spoko, robimy listę zapisów :eek: carbona można kupić już w granicach 700zł, więc myślę, że problemów z rzutką nie będzie :D Każdy wpadkuje po dyszkaczu i będzie ok :P Ewentualnie (z braku kasy ....) możemy pokusić się o roztrzaskanie X.9 ale to już nie to samo :D

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

zapisy na pw! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie straszne pomysły!

 

Szkoda przerzytki!

 

Ona to przecież część roweru,bez której rower nie będzi juą tym rowerem... :P

Proponuje lepszą zabawe.na pewno nie raz wkurzył Was jakiś kierowca szpanujący swoim wozem.

Załatwcie sobie jakiś wóz i jazda z nim!Rozwalić w drobny mak :D

Jakby to był wóz kierowcy,który Was ostatnio wk****ł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro jesteście tacy bogaci to może mnie coś kupicie? Ja bym był naprawdę wdzieczny już za SRAMA 3.0. :P Skoro możecie wydać ~700 zł. na niszczenie to może wydacie dużo mnie i mnie pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...