Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję dla osób które są zainteresowane ewentualnym dłuższym pobytem w okolicy miejsca zlotu.

 

Mieszkam w Wałbrzychu - 25 km od "Orła".

ponieważ takich możliwości spotkania nie mamy zbyt wiele to mam pomysł jak to ewentualnie przedłużyć:

 

- mieszkam w domu ze sporym ogrodem. na jego terenie spokojnie można pomieścić kilka namiotów. mogę udostępnić teren przydomowy chętnym zlotowiczom.

- chętni musieliby mieć namioty oraz karimaty/śpiwory itd do spania.

- woda w kranie jest w okresie letnim tylko zimna - tak to u mnie działa, bo c.o. nie jest czynne.

- czas jaki mogę poświęcić na gospodarzenie to od środy po godzinie 12, w czwartek gdy mam wolne od pracy oraz w piątek od godziny 12tej - oferuję pilotowanie do schroniska

- NAMIOTY, ŚPIWORY, KARIMATY MOGĄ ZOSTAĆ U MNIE W DOMU - DO ODBIORU PO ZLOCIE W NIEDZIELĘ PRZED ODJAZDEM POCIĄGAMI.

 

proszę najpierw o niewpisywanie się na listę chętnych ale podanie kto byłby zianteresowany takim rozwiązaniem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

 

Dobry pomysl :D

Jednakowoz ja sie nie pisze.

Moj plan to wyladowac w Walbrzychu w piatek rano i zostac w "Orle" do poniedzialku rano.

A potem to juz paniczna ewakuacja bo w srode rano musze byc z powrotem w pracy...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłaby opcja zostawienia gdzieś w pobliżu bezpiecznie samochodu? Bo ze względu na Trophy 3 dni po zlocie najprawdopodobniej pojadę w końcu samochodem. Bardzo miło, że z takową inicjatywą występujesz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bezpiecznie - ale mógłbyś postawić przed moim domem - znaczy się przed ogrodzeniem (na terenie stoi samochód mojej żony a garażu nie mamy) to tyle ile mogę zaoferować co do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podwórko nie chciałem nawet sugerować możliwości wproszenia się :) Myślałem o strzeżonym, albo np przed supermarketem, gdzie by kamerka wisiała (z drugiej strony na ile taka kamerka odstrasza, to nie wiem...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...