Skocz do zawartości

[kask] Giro Indicator


karolyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Zamów sobie poprzez Bikemana [ www.bikeman.pl ] lub inne e-sklep, kask [mówie o Indicatorze] i tak jest w rozmiarze uniwersalnym [54 - 61cm] więc jeśli jesteś pewien że na Twoją bańkę pasuję to w ten sposób masz szansę go zdobyć :P;)

 

Ps. Też kocham ten kask...tylko wolałbym Niebieski 2006 niż Niebiesko - Biały 2005 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od niedawna mam Giro Encinala i dla mojej głowy skorupa jest bardzo wygodna :) Tylko nie pasują mi paski i zapięcie pod brodą... Paski są za szerokie (w dodatku szare) a zapięcie bardzo masywne i po prostu mnie uwiera i dusi :) Może mam za krótką brodę?? :) Jest to model z 2006 roku i ma pokrętło do regulacji, co jest bardzo praktyczne, tylko te paski... Zastanawiam się, czy jest możliwa ich wymiana. Może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam Indicatora - czarnego - model 2006 z regulacją na kółeczko - jest bardzo wygodny i nie telepie sie na glowie nawet bez zapięcia dolnego zapięcia ;). Tylko powiedzcie mi do czego służą te niebieskie grube gąbki dostarczane w komplecie z kaskiem... i nie rozumiem dlaczego instrukcja obsługi kasku miażdży... dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gąbki służą do przylepienia ich sobie do rzepów znajdujących się wewnątrz kasku...innymi słowy żeby bańce było wygodniej :)

A instrukcja miażdży między innymi dzięki takiemu tekstowi > "W znakomitej większości kasków wewnętrzne gąbeczki są przyczepione na rzepy i można je łatwo odczepić celem odświeżenia. Zaleca się wykonywac tę czynnośc odpowiednio wcześniej niż wtedy gdy czcigodna małżonka stwierdza że z tym kaskiem w jednym pokoju nie jest w stanie dłużej wytrzymać." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. albo jestem ślepy albo nie wiem - moje paski które mam wewn. kasku - takie niebieskie na samym środku - nie są na rzepy - to klej jest... te grube gąbki również nie mają rzepów - na klej je czy jak ? a tak z drugiej strony - czy ktos z Was ma wklejone te grube gąbki - jeżeli tak to czy ja moge prosci o foto - jak to w praktyce ma wygladac ?

2. no tak - jeśli o takie teksty chodzi z instrukcji to pełen szacun :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Ja mialem do wyboru indicatora za 170zl i rift za 200zl w GO Sporcie . Zdecydowalem sie na rifta bo ma:

- wiecej skorupy niz steropianu (glownie po bokach)

- az 1 otwor wentylacyjny wiecej xD

- ladniejszy kolor (ostatnie sztuki obydwu kaskow)

- jakis taki ladniejszy ksztalt :)

- po przymierzeniu wygodniejszy wydal mi sie rift (moze za sprawa tego ze jakis d<cenzura>l przyczepil do indicatora to plastikowe przed kradzierza na pasek tuz pod broda :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...