Skocz do zawartości

[Katalog] Kalalog z MR czy z BikeBoardu ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj przeglądałem oba i powiem, że ten od bB wygrywa- jest bardziej intuicyjny, łatwo można znaleźć szukaną rzecz- jest przynajmniej spis tematów i strona. Ponadto Roweru są ułożone według marki, a nie jak w MR według kategorii- i tak wiele rowerów było jednocześnie w AM jak i XC. Przy każdej kategorii napisali krótką notkę, jak dobrać siodło etc. Ponadto na boku strony są na kolorowo zaznaczone kategorie, więc jak magazyn jest zamknięty można łatwo trafić w jakąś kategorię, którą szukamy

MR ma za to więcej rowerów, znaczy stron z rowerami i to pewnie dlatego, że się niektóre powtarzają, czy akcesoriów i części do roweru jest więcej niż w bB trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podpisuję się pod tym, że bikeboardowy katalog jest bardziej intuicyjny. Jest po prostu najlepiej pomyślany z tych, co widziałem (oprócz MR widziałem jeszcze jeden tegoroczny katalog, ale nie pamiętam tytułu). W 2007 i 2008 kupiłem MR i B i za każdym razem lepszy był Bikeboard - przejrzysty, bardzo mało niekonsekwencji, spójny (nawet artykuły wprowadzające zrobione były sensowniej). Aha, no i w każdym dziale sprzętu, na początku, bardzo przydatne podstawowe informacje techniczne,taka miniencyklopedia (np. rodzaje standardów mocowania osi suportu, rodzaje gwintów , itp.). Pamiętam, że jak w 2008 kupowałem używany rower, a potem części do niego, to dzięki temu byłem już nieźle obcykany ;) Naprawdę pomocne. A podobało mi się też to, że rowery podzielone były wg marek, a nie wg jakiegoś durnego podziału cross/mtb/miejskie itd. I jeszcze kolorowe zakładki z boku strony się przydawały <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...