Skocz do zawartości

[rowerzyści] Masa Krytyczna.


davess1

Rekomendowane odpowiedzi

witam, uczęszczacie na comiesięczne Masy Rowerowe odbywające się waszym mieście (moje: Białystok) ?

Co o nich sądzicie, jakie są wasze odczucia, warto? :thumbsup:

 

( może przy okazji ustalimy jakiś termin zlotu czy coś w ten deseń? :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: ja ostatnio na masie w białym bylem.. w miesiącu poprzedzającym WOSP, później jakoś zimno było na tak wolna jazdę po mieście, wiec się nie chciało, ale już w tym mc na pewno się pojawie. :icon_wink:

 

co do strony, to odwiedzam, ale jakoś mało się tam dzieje, częściej odwiedzałem rowerowy bstok, ale aktualnie zawieszona jest. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toosh

czyli jakieś 4,35 h do bialegostoku na masę i pociągiem powrót. :(

 

Quattro

nie chodziło mi tylko o ludzi z forum, bardziej miałem na myśli rozlepienie plakatu lub danie info na stronie o augostowie, myślę ze chociaż te 30os by przybyło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davess1 to też dlatego napisałem, że na forum jest chyba dwie, a na masę może uda mu się kilka osób zebrać, może nawet ~10, ale na pewno nie będzie to 30 :(

U nas jest ok. dwa razy tyle ludności w mieście i tych 30 osób nie zbierzemy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cisza, :rolleyes: co do masy i ilości osób do zebrania to coś nie chce mi się wierzyć, jak będzie ładny dzień i dobre hasło reklamowe to nawet rodziny czy niedzielni rowerzyści wpadną. :thumbsup:

 

slowik, no widzisz, powoli ale prężnie i nazbierasz ekipę.

 

 

a tak btw.. to okropny jest ten świeży śnieg, już myślałem, ze wiosna wróciła a tu nagle.. aż szkoda slow. :icon_mrgreen: ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...