Skocz do zawartości

[fotorelacja]Targi rowerowe 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Fotki robione bez lampy wychodziły rozmazane. :) Gadałem już z kumplem, który zajmuje się robieniem zdjęć i obiecał, że wytłumaczy mi co i jak więc następnym razem obiecuje, że zdjęcia będą lepsze. :)

Bo masz robione na ISO 80 - ciemne, długi czas naświetlania, żeby zrekompensować małą czułość - rozmazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to na targi sie wkoncu idzie po to, zeby ogladac hostessy czy rowery bo juz sam nie wiem xD

Panowie, jak chcecie ogladac baby (albo jeszcze lepiej gole) to od tego sa inne serwisy :)

Mi sie strasznie spodobal rower Wloszczowskiej, choc musi kosztowac fortune :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest powód do zakładania kolejnego tematu?

 

Może się narażę, ale są zdecydowanie mniej potrzebne / głupsze / powtarzalne / bez treści i jakoś sobie wiszą aż do późnej starości :thumbsup:

 

A co do samych targów - siostra była ze znajomymi i najlepszych wrażeń nie ma - ogólnie trochę byle jak, nowości mało... jakby nie znajomi i znajomi znajomych (tak odwiedzacze jak i wystawiacze) to podobno byłaby nędza totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to pardon :icon_wink: ja już zobaczyłem sklejone.

 

Ale koniec OT - teksty fajne, niektóre sprzęciki też, tylko żeby błędów jak z przedszkola ("nie zwykła", permanentny brak znaków przestankowych) mniej było. Ale poza tym - jak ktoś nie był to dowie się chyba wszystkiego czego powinien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...