Skocz do zawartości

[9650g] Santa Cruz Blur XC by Dornif


Dornif

Rekomendowane odpowiedzi

Strój jest cholernie niedopasowany kolorystycznie...

Niemniej jednak nie bardzo mam wpływ na to, w jakie kolorki dostaję szmatki :) Sponsor płaci, nie wybrzydzam...

 

Więc zrobię więcej fotek, więcej fotoszopek, wirtualnie "zamontuję" s-i kit carbonio, albo dorzucę czerwone rogi kcnc i zobaczymy, co z takich miksów wyniknie.

Tymczasem zamawiam czerwone naklejki do foxa, bo to pasuje zdecydowanie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyk karbonowy na pewno będzie, choć mam nieco niepewności, czy podoła targaniu 0,75l bidonu. Drugi koszyk można zamontować tylko POD dolną rurą, co w naszych błotnych warunkach mija się z celem.

 

No i przyznam, że imo wizualnie bardziej pasuje srebrna sztyca. Tylko teraz to siodło nie daje mi spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim nieco kowadlastym koszyku (27g) woziłem 1l bidon Isostara i nic się nie dzieło. No chyba, że myślisz o czymś lżejszym typu smud, wtedy tylko stożkowe 0,5l.

 

Podobno Tacx 0.7 spokojnie mozna wozic w/g opini na LB, ale glowy nie dam sobie uciac, musze znalezc wiecej info na ten temat zarowno u zrodla jak i opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły śrubki:

- przy hamulcach z 36g na 17g = -19g

- przy mostku ze 109g na 101g (same śruby z 19g na 11g) = -8g

- przy sztycy z 12g na 5g = -7g

W sumie -34g.

 

Przy sztycy jeszcze muszę dorobić "baryłki" z alu, mam sąsiada tokarza, tylko brakuje porządnego aluminiowego pręta :)

 

Z koszykiem muszę się dobrze zastanowić, bo nie ma nic gorszego, niż zgubienie jedynego bidonu na pierwszym zjeździe...

 

Co do kolorów, jutro więcej zdjęć, w celu lepszego zbadania sprawy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest w rozpisce pod "misc". Następnym razem przestawię. 25ml na oponę. Powinno wyjść 55g, zapomniałem zmienić. Proszę bez komentarzy, że za mało, bo działa, uszczelnia, wystarcza, żeby przez tydzień powietrze nie schodziło, ochrony przed przebiciem oczywiście nie zapewnia.

 

A moim "zdjęcia jutro" proszę nie wierzyć :thumbsup: Naklejki przyszły, dziś wieczorem kleiłem to może jutro jednak jakieś fotki postrzelam :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o rogach myślałem, żeby smice czerwoną albo kcnc wsadzić. Ale jeszcze nie podjąłem decyzji.

 

Tymczasem znalazłem trochę chęci na zrobienie małej sesji, jeszcze nie w terenie, ale przed domem...

Oto efekty:

 

p3072261custom.th.jpg

p3072259custom.th.jpg

p3072258custom.th.jpg

p3072257custom.th.jpg

p3072256custom.th.jpg

p3072255custom.th.jpg

p3072254custom.th.jpg

p3072253custom.th.jpg

p3072265custom.th.jpg

p3072251custom.th.jpg

p3072249custom.th.jpg

p3072248custom.th.jpg

p3072247custom.th.jpg

p3072252custom.th.jpg

p3072264custom.th.jpg

p3072263custom.th.jpg

p3072262custom.th.jpg

Edytowane przez Dornif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest setup na okoliczne xc i ew pierwsze płaskie, kwietniowe maratony u GG (Dolsk i Murowana Goślina).

Jak zacznę trenować na startowym, to dochodzi czujnik kadencji (stąd magnesik na korbie, ważący cały 1g :)), którego jednak na zawodach nie używam.

Od maja, jak zaczną się zawody i treningi w górach, planuję zestaw schwalbe: przód sprawdzony nobby nic, a tył ralph w wersji snake skin (zbyt dużo ciąłem w zeszłym roku...), oba zalane mleczkiem (już nie 25, a 50-60ml). Rower w configu górskim nie powinien przekroczyć 9.9kg, a jak się dobrze postaram to wyjdzie coś w okolicach 9850g.

 

PS Sztyca podoba mi się w srebrnym, serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...