Skocz do zawartości

[konkurs]Zlotowa Jubileuszowa koszulka - bawełniana - konkurs na logo/napis


Rekomendowane odpowiedzi

onczylija: czy to ty założyłeś ten temat? Czy to ty zostaniesz zasypany koszulkami? Nie? No to o co chodzi :confused: ?

Mam obligatoryjną prośbę: jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia - po prostu nie zabieraj głosu. Póki co, zalecam zdecydowanie więcej czytać, niż pisać. Jest takie nader trafne powiedzenie Twaina, zaczynające się od słów: "Lepiej milczeć..." - znasz je? Jeśli nie - poszukaj go sobie w Google i doprawdy weź do serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecia spokojnie, tylko spokojnie oddychaj smile.gif.

Onczyli ja nie prowokuj! ! !

 

Projekty koszulek przyjmujemy do godzin późno wieczornych smile.gif dnia jutrzejszego. W niedziele projekty zostaną skupione w jednym wątku i zrobimy małą tygodniową ankietę.

 

Już jestem po wstępnej rozmowie z Koszulkowo i wiem, że projekt z pełnym dołem projektu SELa niestety nie przejdzie. Projekt ze śladem jak najbardziej TAK.

Cena koszulek przy założeniu nakładu około 60-70 szt wyniesie 25 zł / szt dla koszulek 170g z bawełny czesanej(hmm jak wygląda bawełna czesana i czym się różni od nie czesanej?). Można zastosować grubsze koszulki (190g) przy dopłacie 2,5 zł /szt. Termin realizacji - max 2 tygodnie.

 

na razie chyba wszystko.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałam do tych koszulkowych.com maila w sprawie damskiego kroju ale nic nie odpisali ... jeszcze :)

hehe no wlasnie Ecia, widze że mamy ten sam problem - rowerowym koszulom nocnym w hurtowych ilościach mówimy nie :D

muszę się rozejrzeć po hurtowniach, może znajdę jakieś fajne damskie koszulki bez nadruku i wtedy gdyby się znalazły, zakupilabym dla wszystkich chętnych po uzgodnieniu of coruse :) na pewno będzie trudno znaleźć bo wszędzie zwykłe t-shirty... ale chociaż spróbuję :)

tutaj http://allegro.pl/item555497375_koszulka_d...uk_prezent.html robią nadruki na damskich koszulkach, więc gdzieś na pewno można takie czyste bluzki zakupić :)

p.s. takie bokserki do nadrukowania też są fajne http://allegro.pl/item560928600_super_bluz...11_kolorow.html

 

ee z tymi bokserkami to się zagalopowałam... bo byśmy musiały mieć dodruk grafiki na własną skórę na łopatkach ;):huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Właśnie, a co z Woblerami ? One też by chciały mieć koszulki a takich małych rozmiarów w koszulkowo.com pewnie nie ma ^^

 

Sam nie wiesz w co zagladasz szalencze!!!!

 

Lepiej nie wywoluj woblerow z bagna....

 

Wedlug zapiskow z Dziennika Taktycznego Grupy Szybkiego Reagowania "Poziomka" (a wierze im jak wlasnej babci lub "Pamietnikom" Jana Chryzostoma...) koszulki dla woblerow bylby niezwykle ciezkim kawalkiem asfaltu do skruszenia.

Po pierwsze woblery w stanie dzikim osiagaja zaskakujaco rozne i nieregularne rozmiary/ksztalty. Wszystko w zaleznosci ile substancji toksycznych i/lub promieniotworczych zaabsorbowaly ich struktury rzeskowo-filtrujace.

Samce woblera sa znane z tego ze (podobnie jak samce ludzi) nie przywiazuja szczegolnej wagi do szaty. Wyjatki potwierdzaja regula. No ale SAMICE woblera... To juz jest naprade HARDKOR. Wymagania jakie stawia przed kandytatami na Czlonkow Sztafet Uderzeniowych Grupy Szybkiego Reagowania "Poziomka" Tajne Konsylium Polaczonych (sznurkiem dla bezpieczenstwa...) Sztabowcow zdaja sie byc smiechem na sali i wolanie na polu. Warunki jakie musi spelnic okrycie samicy woblera sa wysrubowane wyzej niz szczyty Himalajow i potrafia wtracic potencjalnego dawce w rozpacz czarniejsza niz mysli kominarza podczas pracy oraz depresje glebsza niz gumofilce Jakuba Wendrowycza.

Dosc wiedziec ze niezadowolona z szat samica woblera dziala ze zwinnoscia i agresywnoacia emerytki szarzujacej na Ostatnie Wolne Miejsce w Autobusie Komunikacji Miejskiej...

 

Dziekujmy zatem opatrznosci i genetyce ze jestesmy ludzmi... W zdezeniu z niszczacymi potrzebami samic woblera wymagania postawione przez Nasze Szanowne Kolezanki nalezy przyjmowac z usmiechem i wdziecznoscia ze: "tylko tyle..."

 

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ej a nie da rady zrobic tych koszulek w formie nie prasowankowej? Sluchajcie przeciez sa metody takiego barwienia materialu, ze mozna to zrobic bez naklejania czegokolwiek do koszulki... Ja mam np taka koszlke (wybaczcie za jakosc zdjec ale robiona aparatem VGA)

dsc00028r.th.jpg

dsc00029x.th.jpg

 

Takie koszulki sa naprawde trwale, i wytrzymalyby na pewno wiele wiecej pran, i nie byloby lamania sie tych prasowanek...

 

Aha i jeszcze jedno, czy nie daloby sie zrobic takiej koszulki tylko ze kolarskiej a nie zwyklej? Wiecie o co mi chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

:)

 

Jestem wzruszony do lez, a woblery az z wdziecznosci machaja sterami...

 

Jednakowaz ja tylko niose Dobra Woblerowa Nowine... Jestem tylko Poslancem i Skromnym Glosicielem Wystruganej Ye-Wan-Gyel-Yi (zaczynam podejzewac ze pierwsza udana hodowle woblerow zalozyl Cesarz Ping z dynastii Pong 1282 lata przed Era Woblera).

Caly splendor, wdziecznosc i estyma nalezy sie Grabarzowi ktory odrzuciwszy w kat bezsens cyklizmu podazyl Sciezka Wielkiego Objawienia Woblerowego Za-Istnienia.

Padnijmy przed nim plackiem i posypmy sobie glowy wiorkami wierzbowymi lub balsowymi...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...