Skocz do zawartości

Kross Team


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Od kilku tygodni mam okazje trenować na najnowszym modelu Krossa Level A6 DISC, chciałbym podzielić się z Wami pierwszymi wrażeniami...

 

Zastanawiam się czy waga Levela A6 podana na stronie Krossa to jego rzeczywista waga. Czy mógłbyś to sprawdzić?

Jeśli te 12,5kg jest prawdą to chyba ciekawie wypada wagowo w porównaniu do konkurencji - oczywiście biorąc pod uwagę kwotę 2,6tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem że klub Krossa zamknięty to się nieźle wystraszyłem.

I co, nową ramę muszę kupić czy jak ?

Na szczęście znalazłem część drugą.

A propos wagi to mój pojazd waży obecnie około 12,3 kg.

Byłby lżejszy ale ostatnio inwestowałem w kierunku fotograficznym ( przesiadka z kompakta na lustrzankę ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower zważyłem w domowych warunkach, ale i tak waga wypadła bardzo zbliżona do tej podawanej przez producenta tj. 12,6 kg (z pedałami XTR-a). Rower ma już przejechane ponad 1000km w ciężkich zimowych warunkach (śnieg, deszcz, błoto) i wszystko działa jak powinno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pare fotek mojego roweru bo cos tu pustka u Krossowcow ;)

 

Resize%20of%20Zdjęcie121.jpg

 

Resize%20of%20Zdjęcie123.jpg

 

Resize%20of%20Zdjęcie1242.jpg

 

Resize%20of%20Zdjęcie150.jpg

Prawie jak czarnobyl :)

 

 

 

 

 

Byłby lżejszy ale ostatnio inwestowałem w kierunku fotograficznym ( przesiadka z kompakta na lustrzankę ).

 

a co aparat ma do wagi roweru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem nowy na forum więc jak popełnię jakiś regulaminowy błąd to mówcie...

 

Mam pytanie, no w sumie kilka.

1) czy mogę przystąpić do klubu Krossa jeśli dokonałem zakupu rok temu?

2) co mi daje to członkostwo?

3) z czym się ono wiąże?

4) 12/24 miesiące - od czego zależy długość gwarancji?

5) na co wymienić suport Truvativ`a bo ostatnio niedomaga i zaczął strzelać po ostatnim wypadzie. Co polecacie?

 

Z góry wszystkim THX i pozdrowienia ;)

 

PS.

zapomniałem dodać że chodzi mi o klub kross do którego wpisówka jest w instrukcji obsługi...

 

a do tego klubu wpisuję się z moją A6 `07 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak.

2. W tej chwili już nie pamiętam, wcześniej po zarejestrowaniu się do klubu krossa można chyba było wygrać jakieś auto z bagażnikiem na rowery, oraz jakieś pomniejsze nagrody.

3. Bodajże niczym szczególnym, to tak jak przy zakupie oryginalnych gier, rejestrujesz je online i możesz otrzymać np. rabat 10% na zakup kolejnej gry.

4. Gwarancja 12 miesięcy na osprzęt, 24 miesiące na ramę.

5. Wymień sam wkład suportu, spokojnie możesz na ten sam, który posiadasz. Ale wpierw zdejmij łańcuch i pokręć korbą, może trzaski dochodzą z innej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jest to co najmniej śmieszne, żeby w rowerze tej klasy i za taką cenę montować koła, które składają się z takich podzespołów, jak koła montowane w latach 2006-2008 w rowerze za czterokrotnie mniejsze pieniądze. Mowa o modelu Hexagon V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Kross-owców :P , jestem nowym użytkownikiem hexagona v3 i mam takie pytanko a w zasadzie dwa :D

mianowicie :

co trza poczynić aby wstąpić w wasze szeregi :wub: i następne tyczy się roweru czy macie jakieś sugestie odnośnie tego modelu co w nim na początku wymienić ?? aby był lepsiejszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Już wstąpiłeś w nasze szeregi, dałeś znak, że jesteś i posiadasz Krossa. ;)

 

FAJNO :)

 

2. Najważniejsze, ile chcesz wydać?

 

Szczerze powiedziawszy to mój budżet taki troszkę okrojony :P no a na początek tak sobie myślę zmienić pedały,

żeby mi te plastiki nie trachnęły gdzieś przy większej chopce :D , macie może jakieś sprawdzone typy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do szanownych klubowiczów :P jeżdżę na hexgonie V3 15" (wzrost około 175 długość nogi 79cm) generalnie po wymianie sztycy na dłuższą jeździ mi się na nim w miarę wygodnie ,aczkolwiek sporo osób mi mówi ze za mały jest dla mnie .

I tu moje pytanko gdyż mam możliwość po promocyjnej cenie wymiany ramy na większą , czy się opłaca czy może zainwestować tą kwotę na coś innego do mojego krossika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie powinieneś mieć co najmniej 17", ale jeśli jest tobie wygodnie to może wystarczyć 15". Kwestia tego, jak się tobie "prowadzi" czy nie masz za bardzo zgiętych rąk bo kierownica jest za blisko, albo czy z racji wyżej wysuniętej sztycy musisz się zbytnio pochylać. Jeśli nie chcesz wymieniać ramy a do manetek jest tobie za blisko to możesz spróbować wymienić mostek na dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...