Skocz do zawartości

Kross Team


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

wega67: ładnie wóz odwaliłeś... troszkę to dla mnie dziwne, że zdecydowałeś się na kupno tego modelu a potem ładowałeś w niego tyle kasy...

może lepiej od razu xtc? cóż, szkoda że nie jest robiona w Polsce:D

 

pzdr!

 

Dobra łapcie foty :(

Za rower w oryginalnej konfiguracji z 2007 dałem 2400zł :) tak więc chyba rekordowa niska cena,aktualnie zbieram na ramę speca s-works

macie tu foty,i proszę o opinię :)

http://www.forumrowerowe.org/uploads/1251282555/gallery_122446_403_184160.jpg

U mnie w profilu jest więcej fotek,zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wpisuje się w szeregi z moim Krossem Levelem A2 :) Rocznik 2009, udało mi się go dorwać w przyzwoitej cenie (dałem 1150 zeta, a u mnie w sklepie wołają sobie za niego minimum 1400). Od piątku (28 sierpnia) zrobione ponad 140 km ;) Dość wygodny, ale standardowe opony mogły by być semi slickami. Wygodny, tylko to siodełko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wpisuje się w szeregi z moim Krossem Levelem A2 :P Rocznik 2009, udało mi się go dorwać w przyzwoitej cenie (dałem 1150 zeta, a u mnie w sklepie wołają sobie za niego minimum 1400). Od piątku (28 sierpnia) zrobione ponad 140 km :P Dość wygodny, ale standardowe opony mogły by być semi slickami. Wygodny, tylko to siodełko... :)

Kup SLR ;p siodło można wymienić :P na żelowe,opony semi nie pasują do krossa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a żelowe,opony semi nie pasują do krossa :D

Ale głównie ekslploatuję go na asfalcie + szuter + lekki teren, gdzie takie semi by idealnie się spisywały :) A klocuszki są świetne w błoto, cięższy teren, ale na asfalcie wymiękają, na szutrze ujdą. Więc raczej zbieram na semi slicki x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześc! Od kilku tygodni jestem posiadaczem Levela A2 2009 z ramą 7001. Użytkuje ktoś taki sprzęt? Nie wiem... może jestem zbyt wybredny ale okazuję się że to rower dla mało wymagających. Koszt 1250zł osprzęt Alivio - żadna rewelacja, opony - na gorszych w życiu nie jeźdźiłem(nawet nie znam nazwy chyba jakies "no name"), widelec Suntour XCR 100mm - nic nadzwyczajnego(po 315km 70/30 ciężki teren/asfalt pojawiły się luzy), łożyska w tylnej piaście rozlecą się za jakieś 50km, duży plus za wagę - jest naprawdę lekki. Za dobry do jazdy do sklepu po piwo i bułki za słaby nawet do lekkiego XC. Nie myślcie że jestem jakimś katem dla tego bika bo szanuję wsyzstko za co płacę ale rozczarowarem się po tym zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w tym temacie... Ale ogólnie czego się spodziewałeś po rowerze za 1200zł? A z drugiej strony kup coś lepszego w tej cenie, co będzie nowe. Życzę powodzenia...

Wiesz co jakieś 13 lat temu rodzice kupili mi pierwszy rower Weltour 11.01 za 700zł a więc podstawowy model. Były to moje młodzieńcze lata(7-8 klasa podstawówki) więc wogóle go nie oszczędzałem i w zasadzie wogóle z niego nie schodziłem. Jeźdźiłem nim w naprawde ciężkim terenie i zjeżdżałem ze stromych skalistych jak i błotnistych zjazdów. Przejeźdźiłem nim zupełnie bez problemowo ok dwóch lat. Dzisiaj jeżdżę niemal że po tych samych szlakach i po 5ciu tygodniach rower nadaje się do kapitalnego przeglądu smarowania i regulacji. Wiec odpowiadam Ci że spodziewałem się mimo wszystko czegoś więcej ale widocznie takich dożyliśmy czasów że nie jakość się liczy a ilość. Sorry że faktycznie nie wypowiadam się w miejscu w którym powienienem ale dopiero wprawiam się w to forum Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy nikt tu nie jezdzi na trekingach???

ja mam kross trans pacyfic 08

troche w nim powymienialem ale to nie z konicznosci tylko dla wlasnej wygody.

pedaly na alu,przednie kolo z dynemem na normalna piaste lx(uzywka) a co za tym idzie cale oswietlenie,siodelko na velo flush(podobno to jest damskie),gripy na profilowane,oponki na tyle semi slick,przod schwalbe road cruiser.w planach sa nowe klocki.liczniczek do tego i wio poznawac polske.

jedyne co musialem to tylna piasta.poprostu sie rozsypala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hexagon V6. Przebieg ok 10 tys km, 0 awarii. Wymienione 2x opony (standardowe jak dla mnie totalne nieporozumienie po 100 km poszly do kolegii za 40 zł, potem byly Specialized Fast Track 2,0, teraz czkeam na paczke z Continental Fast King) Wymienione tarcze na Accenta oraz pedaly na Shimano SPD. Dalem 940 z wys. bardzo fajny rower jak za te pieniadze. (z wszystkim co wymienilem kosztowal mnie ok 1300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już niebawem, czyli może jak sie uda w następnym tygodniu fotki mojego zmodyfikowanego Kross Morph (chyba najmocniejsza wersja;p ) Duzo sie pozmieniało od ostatniej mojej wizyty :)

I tak sie zastanawiam. Ile osób jeszcze na tym forum ma rower na ramie Morph? Kiedyś jak pamiętam to były chyba 3 albo 4 egzemplarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...