Skocz do zawartości

Kross Team


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Opony to Impac Trailpac 26 2x10

 

To wymień oponę na Continental/schwalbe/maxxis/ a zobaczysz że już tak szybko jej nie zedrzesz :thumbsup:

 

Produkty z logami Impac, Schwalbe i Trax pochodzą od tego samego producenta: Ralf Bohle GmbH.

 

Generalizowanie i okreslanie czasu ścieralności na podstawie samej marki jest trochę bez sensu. Zobacz na ile wystrczy wspomniany przez Ciebie Maxxis, np. Larsen TT zwłaszcza gdy ktoś jeździ głównie po asfalcie.

Lepiej porównywać charakterystyki konkrestnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komunię dostałem Krossa. Teraz mam Treka 3700, ale tamtego nie sprzedałem. Ostatnio kumpel chciał, żebyśmy razem pojeździli, a nie miał roweru, więc Mu pożyczyłem, czasem też mojej kochanej Siostrze użyczę jak się stanie cud i stwierdzi Ona, że ma ochotę przejechać się na rowerku :).

Sam też czasem wsiądę, zwłaszcza jak mam gdzieś rower zostawić. Kross jest dużo mniej warty i jak ukradną to nie będę aż tak płakał. Nie mam fotki swojego, ale znalazłem w necie identyczny model:).

newrower02.jpg&w=449&h=600&ei=xFm9T-OrJITFtAbS1Z2lDQ&zoom=1&iact=hc&vpx=442&vpy=270&dur=444&hovh=141&hovw=106&tx=115&ty=111&sig=103184236654841937600&page=1&tbnh=141&tbnw=106&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:8,s:0,i:86

Wiem, że tu są super-extra wypasione Krossy, ale ja do mojego mam sentyment i BASTA! :)

 

Jestem nowy na forum i nie za bardzo wiem jak dodać fotkę, żeby było ładnie, więc proszę admina, żeby poprawił, jeśli ma taką możliwość:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no :D Widzę, że tu tyle nowych "odpicowanych" maszynek Krossa się pojawia, że ja ze swoim Hexagonkiem v3 09 to mogę się już nie wychylać :D he he

Ale tak na poważnie, to co do tych a2 nowych i z poprzedniego roku, to wizualnie pięknie się prezentują, aż miło sobie popatrzeć, jakby jeszcze zoabczyć w akcji i przejechać się to ja już mogę "umierać" spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie mam pytanko czy ktoś z was ma krossa hexagon X3 2012 a dokładnie chodzi mi o siedzonko jak się spisuje bo moje po 40 km boli dupsko jak nie wiem a nie mam zielonego pojęcia na jakie wymienić co polecacie bo boje się że wydam ze 200zł i będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z siodełkami to jest ten problem, że jednemu może pasować idealnie, a drugiemu może nie pasować absolutnie. Także, wybór to w w zasadzie tylko metodą prób i błędów złotego środka nie ma, za dużo składowych tu odgrywa rolę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dupsko musi również zostać zahartowane. Nieśmigane ma tendencję do odcisków ;). Poza tym tak jak napisał kolega powyżej - ustawienie siodła. Może być tak, że masz wysunięte za bardzo do tyłu ii opierasz się tylko częścią siedzenia.

 

Witojcie mam pytanko czy ktoś z was ma krossa hexagon X3 2012 a dokładnie chodzi mi o siedzonko jak się spisuje bo moje po 40 km boli dupsko jak nie wiem a nie mam zielonego pojęcia na jakie wymienić co polecacie bo boje się że wydam ze 200zł i będzie tak samo.

 

Dupsko musi również zostać zahartowane. Nieśmigane ma tendencję do odcisków ;). Poza tym tak jak napisał kolega powyżej - ustawienie siodła. Może być tak, że masz wysunięte za bardzo do tyłu i siedzisz niestabilnie, zjeżdżasz, ugniatasz co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...