Skocz do zawartości

[forum] jak wstawiac zdjecia?


Piterpak

Rekomendowane odpowiedzi

najsampierw wrzucasz swoje zdjęcie którym sie chcesz podzielic z nami na jakis serwerek a potem jak juz masz link do zdjęcia to robisz:

1. klikasz na przycisk "Img"

2. wklejasz link do zdjęcia

3. znowu klikasz na przycisk "Img"

 

i to wszystko :mrgreen:

 

PS. tutaj masz chyba najpowszechniej uzywana przez fotoforumowiczuw stronke http://www.imageshack.us/ obsługa prosta jak drut tak wiec nawet nie tłumacze- jak potrafiłes sie zarejestrowac na forum to z tym tez sobie poradzisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacz takie coś: Quota Uploadu w profilu :?: To jest chyba do przechowywania załączników ale nie działa. Jak wchodzę na panel kontrolny to jest błąd.

 

Widocznie admin wyłaczył taką opcje ze względu an to z ejak każdy coś pozałącza to masakrycznie zostaje obciązony serv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czyli zdjęcie można zamieścic tylko takie które znajduje sie na serwerze :?:

 

Czy może da sie zamieścić zdjęcie które znajduje sie na twardym dysku :?:

(dobrze żeby była taka możliwość :wink: )

 

1) tak

2) nie da sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie zdjęc: ostatnio zauważyłem ze sporo ludzi wrzuca na forum zdjęcia w taki sposób ze w poscie wywietlaja sie miniaturki zdjęc które dopiero po kliknięciu na nie sie wczytują ze tak powiem "w całej okazałości" :wink: . Przyspiesza to pewnie działanie forum. Pytanie: jak to zrobić ?? Ja tez tak chce a jakos nie potrafie... wybaczcie lamerskie pytanie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a weług mnie troche rpzesadzacie, wiekszosc zdjec jest ciekawa (czyjes dzieła - rowerki) i i tak udajemy sie do powiekszenia, w tym klimacie mi te duze zdjecia nie przeszkadzają tak samo jakby sie czepiać niektorych kilometrowych stopke, w tedy posty tez zjamują caly ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a weług mnie troche rpzesadzacie, wiekszosc zdjec jest ciekawa (czyjes dzieła - rowerki) i i tak udajemy sie do powiekszenia, w tym klimacie mi te duze zdjecia nie przeszkadzają tak samo jakby sie czepiać niektorych kilometrowych stopke, w tedy posty tez zjamują caly ekran

przepraszam marix ale mam tak świetny nastrój że nie moge sie powstrzymać z następującym komentarzem :

niektórzy pisza a niektórzy rozumieją tylko pismo wieloobrazkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

marix wszystko cacy ale jak cie dany temat interesuje, widzisz miniaturke to i tak na nią zerkniesz i obejzysz, a jak wchodzisz 20 raz na te strone aby zobaczyc co i kto dopisal w temacie to forum nie skacze jak zaba bo laduja sie kolejne fotki w efekcie trzeba poczekac az wszystkie sie zaladuja i w dopiero mozna zaczac czytac, a jak fotka akurat cie nie interesuje bo takie tez sa albo juz je widziales to nie musisz ich ogladac ponownie, a miniaturki zaladuja sie wiele szybciej niz cale zdjecia

 

ps na szybkosc swojego lacza 768kb/s narzekac nie moge ale nawet ono nie da rady zaladowac wszystkich fotek na stronie na raz ( moje ustawienia to 80 postów na strone )

 

[ Dodano: 2005-07-31, 01:07 ]

na innych forach spotkalem sie nawet z zapisem w regulaminie, mówiącym o tym ze nie mozna do postów klejac fotek wiekszych niz ilestam na 650 pixeli - dzięki czemu forum się nie rozjezdza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...