Skocz do zawartości

Giant-the best bikes Club :P


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Konsekwentnie utrzymuję przynależność do Giant Clubu :thanks: W mojej "stajni" stoją już 2 ramy tej firmy :) Dziś kupiłem sobie XtC, wstępnie miał być to rocznik 2008, ale skończyło się na roczniku 2007 :) (bez białej wstawki na górze ramy).

Rozmiar S', ważona w sklepie z hakiem, 2 śrubkami, zaciskiem sztycy. Waga pokazała 1465g, zacisk sztycy waży 30g, waga samej ramy łatwa do obliczenia. Waga ramy pójdzie w górę, bo trzeba kupić stery, piwoty i tak dalej...ale jest to dla mnie dobry wynik, lżejszej nie potrzebuję.

Kilka zdjęć :

 

- 5f50f4943c54c770m.jpg

 

 

- f633132524fa7590m.jpg

 

 

- 48e9928f52bda845m.jpg

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastkorz , dziwna sprawa, wygląda jednak na to, że rocznik 2007 różni się od rocznika 2008 wagą i wyglądem.

W projekcie PWE w manii lekkości on też podaje wagę 1465g...

 

Może ktoś inny się wypowie, to będzie wiadomo, mi ciężko cokolwiek powiedzieć...

 

 

 

 

Olek123 świetna szosa ! Ładna kolorystycznie, ale też nie przekombinowana. Nie znam się na szosach, ale podoba mi się :)

Życzę powodzonka z tym sprzętem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hehe, a od takiego jednego Kamila :)

Problem jest taki że ciągle mi sie luzują stery bo ta przedłużka do rury sterowej jest 'o pupe rozbić'

Więc czeka mnie chyba spawanie ;)

Reszta komponentów jest ze sredniej i niższej półki ale w przyszłym roku napęd idzie do wymiany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...