Skocz do zawartości

Giant-the best bikes Club :P


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Moja lepsza połowa zabrała mi aparat, tak to bym całą sesję zrobił :)

Oto i moja tłuściutka Reginka

p1010493r.jpg

 

Pierwszy full i w zasadzie pierwszy naprawdę dobry rower w moim życiu. Póki co to próbuję różnych ustawień zawieszenia, w szczególności widelca bo ma przesadnie dużo możliwości regulacji (4 komory powietrzne). Po przesiadce z sztywnej dualowej ramy wrażenie jest niesamowite. Rower po prostu płynie, jak jakiś latający dywan.......

Więcej zdjęć w plenerze zarzucę po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Mod Team

Ładny, nie wiem czemu ale mnie to malowanie się podoba i bardzo dobrze kojarzy. Fajny sprzęt. Może nie do końca te czerwone pancerze, wolałbym tu jednak złoty kolor :P

 

edit

Nawet się ładnie wkomponował w kolor pokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusta i guściki, mi malowanie w ogóle nie przypada go gustu, żaden kolor nie pasuje do , jak dal mnie nudna, na zdjęciu nie widać ale w rzeczywistości ten czarny jest już strasznie poharatany :(

Jesteś 2 osobą która zwróciła uwagę na pancerze, chciałem trochę urozmaicić ponury wygląd, a poza tym teraz jest patriotycznie :D biało czerwono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów i zwolenników firmy Giant. :)

 

Revel 2 Disc 11''

 

 

 

Foto w załączniku. Poradzicie może co by zmienić w nim żeby lepiej się śmigało po asfaltach(95%), drogach polnych(2%) , ścieżkach ziemnych(2%) ,żwir(1 %) przypuszczam że opony to na pewno(cos bardziej slick'owe ? :)

 

Pozdrawiam. ;)

post-149315-0-96222900-1329592204_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem rame Giant'a ale sam z pomocą wujka (z 8 lat temu to było) malowałem ją na czarny matowy i tez spoko. Ale jak zobaczyłem ten kolor mówię sobie nie ma bata biorę ;) Chciałbym co nie co usprawnić macie jakies pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może i ja dołączę do grona Giant'owców ;)

 

Przez lata byłem nastawiony na "nie" do Gianta. Nie miałem jakiś konkretnych powodów, po prostu nie przepadałem za tą marką. Jednak w zeszłe wakacje sprawy się nieco zmieniły. Potrzebowałem ramy "na już", a niestety ta, którą chciałem sobie kupić (marka na L) nie była dostępna w rozmiarze dla mnie odpowiednim. Zaszedłem do salonu Gianta i 30 min później wyszedłem z XTC w ręku. Na początku zakładałem, że będzie to rama przejściowa, ale... Po dwóch maratonach i kilku tysiącach km na niej zrobionych nie mam zamiaru się z nią rozstawać! :) Miałem już kilka różnych rowerów, ale ta geometria - dla mnie cudo. Tym rowerem po prostu połyka się kilometry, a jazda po moich rodzinnych Karkonoszach/ Izerach to na tej ramie poezja.

Tak więc moja początkowa, długoletnia niechęć zamieniła się w miłość. ;)

zizs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam Panów jak i Panie

Macie jeszcze miejsca? :teehee: Jeśli tak to chętnie dołączę.

Mój sprzęt(Revel 3 Disc):

  • Rozmiar ramy 18
  • Rama Aluminiowa
  • Widelec SR SUNTOUR XCT V4
  • Siodło GIANT Sport Trail
  • Pedały VP, nylonowe
  • Manetki SHIMANO ST-EF51, 3x8
  • Przerzutka przednia SHIMANO Tourney TX50
  • Przerzutka tylna SHIMANO New Acera M390
  • Hamulce TEKTRO Aquila, mechaniczne, tarczowe
  • Dźwignie hamulca SHIMANO ST-EF51
  • Kaseta/wolnobieg SHIMANO HG31, 11-32, 8 biegów
  • Łańcuch KMC Z72
  • Korba SR SUNTOUR XXC, 42/32/22
  • Obręcze GIANT CR70, aluminiowe, dwuścienne
  • Piasty FORMULA DC20/22 Disc
  • Szprychy Nierdzewne, stalowe
  • Opony GIANT Sport 26x2.1"

20120505173007.jpg

 

20120505173020.jpg

 

20120505173045.jpg

 

Mi na razie wystarczy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tez chetnie dołącze do was ;D

Wiec mój rower to Giant Terrago i jestem bardzo z niego zadowolony.Tylko nie rozumiem czemu tak dużo osób tak narzeka na ten rower.Posumuwując liczy się umiejetność a nie sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...