Skocz do zawartości

[uczciwość] transakcje z użytkownikami forum


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

Natknąłem się ostatnio na ten temat i postanowiłem pochwalić kilku użytkowników :)

 

Qamal - przedpłata z mojej strony i jakiś czas później otrzymałem adaptery

MTBowiec97 - wysłałem za pobraniem; nie było problemów, MTBowiec odebrał paczkę

Beskidek - przedpłaciłem -> wartościowa paczka z kupkolo bezpiecznie dotarła do moich rąk

79przemek - paczka dotarła bezproblemowo po tym jak zapłaciłem z góry

maroko777 - przedpłata i zgodna z opisem manetka po pewnym czasie była u mnie

GibsonWigry - otrzymałem kupione i zapłacone wcześniej części

pawel1315 - bezproblemowy odbiór osobisty o umówionej godzinie

Punkxtr - poratował mnie częścią do hamulców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji że udało mi się zakończyć sprawę z użytkownikiem RaQ52 jeszcze raz ku przestrodze opiszę sytuację. W odpowiedzi na moje ogłoszenie użytkownik zaoferował kilka części, transakcja była dogadana w większości przez sms. Po wpłacie umówionej kwoty dostałem sms z potwierdzeniem wysyłki, kolejne dwa tygodnie to obiecanki o wysyłce, braku czasu, złym adresie i takich tam... Sprawę zgłosiłem Policji, pod wskazanym adresem dzielnicowy zastał ojca który stwierdził, że nie wie gdzie syn się wyprowadził. Po kolejnym zażądaniu pieniędzy dostałem sms z prośbą o dane do wysyłki i o dziwo pieniądze dostałem równocześnie z zawiadomieniem o wszczęciu postępowania. Sprawa trwała prawie dwa miesiące. Jeszcze raz przestrzegam i polecam sprawę adminom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...