Skocz do zawartości

[uczciwość] transakcje z użytkownikami forum


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

bylem kilkaset km od domu na pogrzebie dziadka.Amorek dotrze,pojutrze wyślę. A po 2. nie sprzedaje drugiego... ! I nie jestem oszustem.

 

To ten pogrzeb 2 tygodnie trwał? Moim zdaniem dałeś dupy na całej linii i teraz próbujesz w gówniarski sposób z tego wybrnąć. I obyś mówił prawdę o dziadku...

 

 

 

Mrmorty - ja się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Miosz, nie ma opcji.

Zostawiłem na początku tygodnia kopertę w biurze w pracy i poszło bo wysyłają dwa razy w tygodniu kogoś z pracowników by zaniósł korespondencję hurtowo na pocztę. Albo dałeś mi zły adres albo listonosz i poczta dali ciała.

 

Proponuję też zejśc z Illancera i przenieśc rozmowę w priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

llancer -NEGATYWNA- kupiłem u niego amortyzator SR suntour raidon Coil kasa do niego dotarła 7 marca , miał wysłać w następnym tygodniu ponieważ nie miał czasu .W środe dostałem wiadomość że nie wysłał ale na pewno wyśle w czwartek lub piątek . W Poniedziałek dostałem wiadomośc że nie wysłał ale wyśle jak będzie miał czas i siły . w między czasie oferował kupno swojego innego amortyzatora na forum wie ktoś pod jaki paragraf do podchodzi ??

amortyzator dzisiaj do mnie dotarł

zarzuty co do użytkownika llancer WYCOFUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

bandziorekalus - NIE POLECAM

Konwersacja trwała z użytkownikiem ok. 2 tygodnie. Następnie dogadaliśmy się co do kwoty oraz wysyłki(za pobraniem). Rower spakowałem, zamówiłem kuriera. Bandziorekalus miała wysłać adres do wysyłki. Oczywiście go nie dostałem. Wysłałem dwie wiadomości, które forumowicz odczytał. Nie miał zamiaru mnie poinformować o tym że rezygnuje z zakupu. Dopiero po 2 dniach napisała że nie zgromadzi środków. Jeżeli chcecie robić interesy z tym użytkownikiem, nie zgadzajcie się na opcję za pobraniem. Najwidoczniej użytkownik nie dorósł jeszcze do zawierania transakcji. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szliri - FULL POSITIV wszystko elegancko, na temat i szybciutko! Liczę na zadowolenie z nowego nabytku :)

 

CMIK - FULL POSITIV wszystko elegancko, na temat i szybciutko! Wierzę, że pompka jeszcze nieraz Ci posłuży, szczególnie po serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...