Skocz do zawartości

[uczciwość] transakcje z użytkownikami forum


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam Provida, mam od Ciebie M615 ;-)  Dopiero niedawno je zainstalowałem, tył chyba lekko zapowietrzony, ale generalnie OK, dotarły się i jest ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł
Wygląda trochę jak ustawka ;) niemniej i ja mogę z czystym sumieniem polecić obydwu forumowiczów jako kontrahentów :)
POZYTYW dla Dobryzioom'a i provid'a :D
 

porcelanowy Konkretny i uczciwy, wiesz co kupujesz bardzo dokładne zdjęcia pokazujące produkt. Sprzęt zgodny z opisem bez wad ukrytych :)

 
 

porcelanowy - konkret gościu chociaż mały z niego "szantażysta" :D żartuję :D fotki konkret i przedstawiające faktyczny stan przedmiotu, więc wiesz co kupujesz ;)

Negocjator psze Pana, negocjator :P:)

Edytowane przez porcelanowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

A ja polecam Provida, mam od Ciebie M615 ;-)  Dopiero niedawno je zainstalowałem, tył chyba lekko zapowietrzony, ale generalnie OK, dotarły się i jest ładnie.

 

Łoooo matko.... kiedy to ja je sprzedawałem :D najważniejsze, że klient zadowolony :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Użytkownik kosiarzp. NEGATYW.

 

Wystawił na Olx ramę ze sztywnym widelcem Force. Wysłałem zapytanie czy sprzeda sam widelec. Odpisał, że tak. Nalegał na przelew a potem wysyłkę. Wolałem nie ryzykować i umówiliśmy się, że wystawi widelec na Allegro i podeśle link do aukcji.

Przez weekend nie wysłał nic do mnie a gdy dziś przypomniałem się poprzez wiadomość na Olx to odpisał, że widelec jest już sprzedany.

 

Uważajcie na transakcje z tym panem. Dziwny jakiś jest...

Edytowane przez Nastar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma wspólnego ten negatyw do funkcjonowania na forum ?

Widelec sprzedałem szybciej osobie z odbiorem osobistym.

koledze chodziło o pewien detal nie tylko w ujęciu dżentelmeńskim :)

o poinformowanie- po tym kiedy się dogadaliście odnośnie transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...