Skocz do zawartości

[uczciwość] transakcje z użytkownikami forum


Kanonier

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

NIE POLECAM!!
Użytkownik @@marco68,
Otrzymał przesyłkę i od 2 tygodni miga się z przelewem, kontakt bardzo bardzo kiepski, nie odpisuje na wiadomości choć bywa na forum telefonów nie odbiera. Dziś złożone zawiadomienie na policji, jutro wysyłam przedsadowe wezwanie do zapłaty.

Edytowane przez Pixon
Wyedytowany tak żeby był bardziej widoczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja polecam enussss, kupiłem manetki, wszystko w porządku.

 

Mam jeszcze info o koledze fifiak.

Kupiłem u niego hamulec SM M615 w dobrej cenie jak dla mnie (110zł).

Lubię sprawdzać czasem komentarze sprzedających i się okazało, że ten sam hamulec został kupiony przez Niego za 49zł.

Jak zwróciłem się do Niego, z informacją, że się zorientowałem, napisał mi tak:

No nic, poprostu boli Cię że sobie zarobiłem na hamulcu i tyle, nie ma o czym gadać.

Dałem sobie spokój z dalszą dyskusją. W historii konta allegro widziałem podobną sytuację z innymi hamulcami, na której zarobił też niemało.

Nie mam pretensji o cenę za jaką kupiłem ten hamulec, bo jak pisałem było ok. Tylko ta reakcja, na zwrócenie mu uwagi mnie zmusiła do napisania tej opinii o użytkowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam enussss, kupiłem manetki, wszystko w porządku.

 

Mam jeszcze info o koledze fifiak.

Kupiłem u niego hamulec SM M615 w dobrej cenie jak dla mnie (110zł).

Lubię sprawdzać czasem komentarze sprzedających i się okazało, że ten sam hamulec został kupiony przez Niego za 49zł.

Jak zwróciłem się do Niego, z informacją, że się zorientowałem, napisał mi tak:

Dałem sobie spokój z dalszą dyskusją. W historii konta allegro widziałem podobną sytuację z innymi hamulcami, na której zarobił też niemało.

Nie mam pretensji o cenę za jaką kupiłem ten hamulec, bo jak pisałem było ok. Tylko ta reakcja, na zwrócenie mu uwagi mnie zmusiła do napisania tej opinii o użytkowniku.

A cóż nie pozwalało samemu poszukać?aż zęby bolą od takich komentarzy.Z kunśta som ?

 

;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Niestety pierwszy raz od X lat handlowania na forum spotkałem się z próbą OSZUSTWA. Użytkownik RaQ52, funkcjonujący pod tym samym nickiem na LB. Od trzech tygodni nie otrzymałem przesyłki mimo błyskawicznego przelewu. Kilka razy zwodził mnie że brak czasu, że przesyłka wróciła, od jakiegoś czasu brak kontaktu. Sprawa zgłoszona policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...