Skocz do zawartości

[zlot] kto jedzie ze śląska


zgud

Rekomendowane odpowiedzi

się okaże z okazją :icon_mrgreen:

ja mam Partnera a w nim zmieści się szafa i lodówka jednocześnie :P

a tak poważnie to myślę że 5 osób mogłoby pojechać :D

trzeba poczekać do czerwca jest za wcześnie żeby się wiążąco umawiać :icon_mrgreen:

pozdrr

jak coś to można by u Ciebie 2 miejsca już zarezerwować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie wybiorę na zlot. Jeśli ktoś znalazłby miejsce w autku to byłby luksus (w zamian zapraszam na piwko(albo 2 :P ) i oczywiście zwrócę część kosztów za paliwo ) :), jeśli nie, to przynajmniej poszukuje towarzysza do PKP co by samemu nie jechać... Pozdrawiam! Jeśli ktoś miałby wolne miejsce to piszcie na priv albo gg 3244155 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak coś to wiecie, pociągiem zawsze raźniej jechać większą grupką ;) Mój tata też wspominał, że może będzie mnie mógł podwieźć, więc wtedy mam jeszcze miejsce na 3 osoby. Ale to jest taka ostateczność. Wolałbym nie kłopotać go tak bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja watpie ze pojade ale zawsze mam jakas mała nadzieje:) Jest jeszcze bardzo duzo czasu ... jak by sie udało załatwić jakis transport samochodem to by byłas świetna sprawa ( Oczywiscie koszty dziele z kierowca ) a jak nie to pociag tez dobry transport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...